Inžinier kvality - rozvoj dodávateľov (SQE)

Miesto práce

Továrenská 49, Zlaté Moravce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1.020,- € /mesiac. Medzinárodná spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Termín nástupu

ASSAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec, výrobca motorov a hermetických kompresorov prijme na úsek kvality špecialistu, ktorý bude zodpovedný za rozvoj dodávateľov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
- schvaľovanie nových dodávateľov a nových komponentov
- zlepšovanie výkonnosti kritických dodávateľov a monitorovanie kritických komponentov
- vykonávanie auditov u kritických dodávateľov
- na základe auditu vytvorenie plánu zlepšenia u dodávateľov a „follow-up" úloh (bude si vyžadovať aj cestovanie)
- riešenie reklamácií a procesov zlepšovania u dodávateľov
- kontrola nápravných opatrení u dodávateľov
- sledovanie kritických parametrov a ich zlepšovanie
- hodnotenie zverených dodávateľov

Požadovaná prax
- najmenej 2 roky na rovnakej pozícii

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- technické vzdelanie (vedieť čítať výkresy, vykonať merania, prehľad v základných strojárskych technológiách
- MS Office
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť požiadaviek ISO normy
- externý/interný audítor
- znalosť štatistických metód
- vodičský preukaz sk. B

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- osobnosť schopná vystupovať samostatne a presvedčivo
- komunikatívny so štruktúrovaným prístupom
- organizačné schopnosti
- procesne orientovaný
- zručnosť riešiť problémy

Iné výhody

- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- možnosť odborného rastu
- zaujímavý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

na rovnakej pozícii
2

Počet rokov praxe

2

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti:

- MS Office

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 18 / 2018 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.Z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov dobrovoľne súhlasím so spracovaním, uchovaním a prehliadaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Nidec Global Appliance Slovakia s. r. o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, IČO: 35800399, uvedených v sprievodnom liste, životopise, motivačnom liste a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru za účelom uchádzania sa o prijatie do zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí troch rokov od dňa jeho udelenia. Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu ochranaudajov@mail.nidec.com alebo na adresu sídla našej spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce.

Adresa spoločnosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 3402841   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.020,- € /mesiac. Medzinárodná spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.