Inžinier kvality - rozvoj dodávateľov (SQE)

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASSAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.020,- € /mesiac. Medzinárodná spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec, výrobca motorov a hermetických kompresorov prijme na úsek kvality špecialistu, ktorý bude zodpovedný za rozvoj dodávateľov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti
- schvaľovanie nových dodávateľov a nových komponentov
- zlepšovanie výkonnosti kritických dodávateľov a monitorovanie kritických komponentov
- vykonávanie auditov u kritických dodávateľov
- na základe auditu vytvorenie plánu zlepšenia u dodávateľov a „follow-up" úloh (bude si vyžadovať aj cestovanie)
- riešenie reklamácií a procesov zlepšovania u dodávateľov
- kontrola nápravných opatrení u dodávateľov
- sledovanie kritických parametrov a ich zlepšovanie
- hodnotenie zverených dodávateľov

Požadovaná prax
- najmenej 2 roky na rovnakej pozícii

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- technické vzdelanie (vedieť čítať výkresy, vykonať merania, prehľad v základných strojárskych technológiách
- MS Office
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť požiadaviek ISO normy
- externý/interný audítor
- znalosť štatistických metód
- vodičský preukaz sk. B

- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- osobnosť schopná vystupovať samostatne a presvedčivo
- komunikatívny so štruktúrovaným prístupom
- organizačné schopnosti
- procesne orientovaný
- zručnosť riešiť problémy

- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť práce na zaujímavých projektoch
- možnosť odborného rastu
- zaujímavý sociálny program

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 18 / 2018 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.Z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov dobrovoľne súhlasím so spracovaním, uchovaním a prehliadaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Nidec Global Appliance Slovakia s. r. o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, IČO: 35800399, uvedených v sprievodnom liste, životopise, motivačnom liste a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru za účelom uchádzania sa o prijatie do zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí troch rokov od dňa jeho udelenia. Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu ochranaudajov@mail.nidec.com alebo na adresu sídla našej spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

na rovnakej pozícii
2

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti:

- MS Office

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 3402841   Dátum zverejnenia: 6.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.020,- € /mesiac. Medzinárodná spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.