IT - junior - dlhodobá brigáda

Miesto práce

Nidec GAS s.r.o., Továrenská, Zlaté Moravce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,50€/hod.

Termín nástupu

asap

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú brigádu (2-3 roky, až do ukončenia štúdia)
ŠTUDENTA vysokej školy odbor Informačné technológie, Informatika a podobné odbory na týždenný pracovný úväzok 20h/týždenne

Požiadavky:
-  vyhláška odbornej spôsobilosti v elektrotechnike
- skúsenosti v IT sú výhodou
- anglický jazyk výhodou
- ochota učiť sa nové veci a získať prax na IT
- zodpovedný a komunikatívny

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.Z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov dobrovoľne súhlasím so spracovaním, uchovaním a prehliadaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Nidec Global Appliance Slovakia s. r. o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, IČO: 35800399, uvedených v sprievodnom liste, životopise, motivačnom liste a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru za účelom uchádzania sa o prijatie do zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí troch rokov od dňa jeho udelenia. Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu ochranaudajov@mail.nidec.com alebo na adresu sídla našej spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce.

Adresa spoločnosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 3372552   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50€/hod.