IT - junior - dlhodobá brigáda

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nidec GAS s.r.o., Továrenská, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú brigádu (2-3 roky, až do ukončenia štúdia)
ŠTUDENTA vysokej školy odbor Informačné technológie, Informatika a podobné odbory na týždenný pracovný úväzok 20h/týždenne

Požiadavky:
-  vyhláška odbornej spôsobilosti v elektrotechnike
- skúsenosti v IT sú výhodou
- anglický jazyk výhodou
- ochota učiť sa nové veci a získať prax na IT
- zodpovedný a komunikatívny

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.Z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho Parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov dobrovoľne súhlasím so spracovaním, uchovaním a prehliadaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Nidec Global Appliance Slovakia s. r. o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, IČO: 35800399, uvedených v sprievodnom liste, životopise, motivačnom liste a žiadosti o prijatie do pracovného pomeru za účelom uchádzania sa o prijatie do zamestnania. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí troch rokov od dňa jeho udelenia. Vašu žiadosť o odvolanie súhlasu pošlite na e-mailovú adresu ochranaudajov@mail.nidec.com alebo na adresu sídla našej spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3372552   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50€/hod.