Operátorka/Operátor na linke

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manuálne zručná/zručný?
Rada/rád pracuješ v kolektíve?
Máš záujem sa učiť nové postupy?
Vyhovuje ti práca v viaczmennej prevádzke?

Tak neváhaj a pošli si k nám životopis, alebo zavolaj.

V súčasnej dobe hľadáme vhodných kandidátov na montážne linky, na ktorých sa montujú jednotlivé dielce do hermetických kompresorov a motorov.

Tak neváhaj a ozvi sa!

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
- seriózne finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu

Uprednostňujeme uchádzačov z blízkeho okolia, firma neposkytuje ubytovanie ani dopravu do zamestnania.
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie výhodou
- prax vo výrobnej spoločnosti výhodou
- ochota sa učiť

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3347641   Dátum zverejnenia: 12.4.2018