Inžinier kvality - Customer Quality Engineer

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.100 € - uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., výrobca motorov a hermetických kompresorov a komponentov prijme do trvalého pracovného pomeru Inžiniera kvality - Customer Quality Engineera.

Hlavné úlohy a zodpovednosti sú

• riešenie reklamácií od zákazníka,
• aktívna komunikácia so zákazníkom v oblasti kvality,
• analýza vrátených kusov od zákazníka,
• prijímanie nápravných a preventívnych opatrení na základe reklamácií od zákazníka,
• spolupráca pre realizácii školení pracovníkov ohľadom zabezpečenia kvality,
• spolupráca pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality,
• spolupráca pri návrhu kontrolných plánov a postupov pre kontrolu kvality.

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti

• VŠ strojárskeho, technického alebo elektrotechnického smeru alebo prax na podobnej pozícii min. 2 roky,
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou,
• Microsoft Office, Microsoft Outlook, Power point na pokročilej úrovni,
• podrobná vedomosť o výrobnom procese,
• poznanie štatistických nástrojov ako Six Sigma, SPC,
• orientácia v normách ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001,
• komunikatívnosť,
• samostatnosť,
• tímová spolupráca.

Ponúkame
- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch,
- možnosť odborného rastu.
- zaujímavý sociálny program.

- stravovanie - dve jedálne,
- príspevok na DDS,
- športový klub Nidec (športové aktivity pre členov aj nečlenov šport. klubu - členský poplatok 5,-€ mesačne), organizuje športový deň,
- kultúrne podujatia v Zlatých Moravciach, permanentky do relaxačného centra – masáže, soľná jaskyňa
- iné finančné dary - pri narodení dieťaťa, životné jubileum - 50, 60 rokov, odpracované roky, odchod do dôchodku.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• VŠ strojárskeho, technického alebo elektrotechnického smeru alebo prax na podobnej pozícii min. 2 roky
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nemecký jazyk výhodou
• Microsoft Office, Microsoft Outlook, Power point na pokročilej úrovni
• podrobná vedomosť o výrobnom procese
• poznanie štatistických nástrojov ako Six Sigma, SPC
• orientácia v normách ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001
• komunikatívnosť
• samostatnosť
• tímová spolupráca

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 3056186   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.100 € - uvedený plat predstavuje minimum, ktoré bude úspešnému kandidátovi ponúknuté. Spoločnosť Nidec zohľadní kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta a na základe seniority jeho skúseností a znalostí mu môže ponúknuť aj vyššiu mesačnú mzdu.