Výrobný technik kvality

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme Výrobného technika kvality.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Výrobného technika kvality sú:

- vytvára a riadi report sledovania trendov internej kvality vo zverenej oblasti (% opravy, €/ks, ppm zmätky),
- spolupracuje so vstupnou kontrolou v oblasti znižovania ppm od externých dodávateľov,
- sleduje trendy a znižuje ppm v rámci internej kvality vo zverenej oblasti, ako aj dodávateľských dielní kľúčových komponentov,
- manažuje report interných reklamácií (NV záznamy) - vyhodnocuje čas riešenia interných reklamácií,
- vytvára plán a vykonáva procesné audity vo zverenom výrobnom úseku,
- vykonáva školenia zmenových majstrov na postupy kvality vo zverenom výrobnom úseku,
- zodpovedá za vykonanie kalibrácie meracích zariadení vo zverenej výrobnej oblasti,
- spolupracuje s oddelením technológie a manažmentom výroby pri hľadaní pravej príčiny v prípade vzniku internej nekvality, reklamácie od zákazníka resp. pri riešení problémov negatívneho trendu kľúčových ukazovateľov kvality,
- vytvára potrebnú dokumentáciu o kvalite (záznamy o preškoleniach zmenových majstrov, výsledky procesných auditov...),
- stanovuje koncept školenia operátorov a zmenových majstrov v oblasti kvality vo zverenom výrobnom úseku.

- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť práce na zaujímavých projektoch,
- možnosť odborného rastu,
- balík benefitov v rámci sociálneho programu.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Počet rokov praxe

3

- SOU s maturitou - strojníckeho alebo elektrotechnického smeru
- 3 roky skúsenosti na pozícii kontrolór kvality,
- anglický jazyk—výhodou
- SAP základy,
- MS office—pokročilý,
- samostatnosť,
- orientácia na cieľ.

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2810249   Dátum zverejnenia: 2.4.2017