Servisný mechanik

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme servisného mechanika na centrálny servis.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Servisného mechanika sú nasledovné:

- zodpovedá za vykonávanie preventívnej údržby v predpísanom rozsahu, kvalite a termíne,
- podľa vnútropodnikových predpisov spracúva pomocnú evidenciu porúch a prestojov, nákladov a ostatnej evidencie,
- zodpovedá za bezpečné uloženie náhradných dielov v príručných operatívnych priestoroch a ich včasné doplňovanie, bezpečné uloženie nebezpečných látok a pod.,
- vedie pomocnú evidenciu podľa požiadaviek,
- navrhuje zlepšenia v oblasti kvality výkonu a bezpečnosti práce,
- vykonáva údržbu a potrebné zmeny s prihliadnutím na maximálnu bezpečnosť,
- svoju činnosť vykonáva v súlade s pravidlami BOZP, požiarnej ochrany a ochrany životného prostredia.

- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
- možnosť práce na projektoch (návrh a konštruovanie nových strojov a zariadení),
- možnosť odborného rastu,
- balík benefitov v rámci sociálneho programu (obed v plnej výške hradený spoločnosťou, príspevok na rekreačný pobyt...)

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

- vzdelanie USO technické,
- zváračský preukaz,
- samostatnosť.

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Secop spol. s r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2423273   Dátum zverejnenia: 3.4.2016