Koordinátor zákazníckeho servisu

Miesto práce

Továrenská 49, 953 01 Zlaté Moravce, okres Zlaté Moravce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Dohodou

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec, výrobca hermetických kompresorov a motorov prijme na úsek logistiky oddelenie zákazníckeho servisu koordinátora.

Účelom tejto pracovnej pozície je administratívna podpora zákazníkom, sales representative, s účelom poskytnúť najlepší profesionálny, zákaznícky servis.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Koordinátora zákazníckeho servisu sú

- príjem a vybavenie objednávok, poskytovanie informácií ohľadom zmien, cien, nakládok,
- vybavenie požiadaviek zákazníka v spolupráci so všetkými zúčastnenými oddeleniami,
- udržiavanie a aktualizácia internej dokumentácie,
- vystavovanie dokumentov súvisiacich so zákazníckou objednávkou,
- informovanie zákazníka o prípadných zmenách,
- dodržiavanie interných smerníc,
- riešenie sťažností zákazníkov,
- aktívne informovanie nadriadeného o nových riešeniach a príležitostiach,
- aktívne hľadanie riešení na nezrovnalosti,
- príprava a sledovanie reportov o dodávkach,
- pomoc pri rozvoji služieb zákazníkom - štandardy, zásady a postupy pre organizáciu.

Požadovaná prax
- prax na oddelení zákazníckeho servisu, plánovaní, alebo logistiky vo výrobnej medzinárodnej spoločnosti – VÝHODOU

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- skúsenosti s IS SAP modul SD – VÝHODOU
- znalosť práce – Outlook, Excel, Word na úrovni pokročilý
- znalosť logistických procesov
- znalosť špecifikácie dokladov: customer care - akreditív, proforma, premayment,..
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, ruský, nemecký alebo španielsky jazyk výhodou.

- proaktívny a cieľavedomý prístup
- zákaznícky orientovaný so zmyslom pre detail
- schopnosť stanoviť si priority
- pozitívny a otvorený prístup ( tímový hráč)
- schopnosť nachádzať nové riešenia v tíme
- ochota niesť zodpovednosť
- samostatnosť

Ponúkame
- zaujímavé platové ohodnotenie
- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť práce na zaujímavých projektoch, možnosť odborného rastu

Iné výhody

-práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti,
-seriózne finančné ohodnotenie,
-možnosť odborného rastu,
-odborné školenia a kurzy,
-sociálny program,

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu. V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2154559   Dátum zverejnenia: 23.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou