Nástrojár

Miesto práce

Zlaté Moravce

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ASAP

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Nidec Global Appliance s.r.o. so sídlom v Zlatých Moravciach, výrobca hermetických kompresorov a motorov, hľadá do tímu šikovného nástrojára.

Kľúčové úlohy a zodpovednosti:
- pripravuje, kontroluje, opravuje a upravuje lisovacie nástroje pre výrobu, pričom pracuje podľa technických výkresov,
- zodpovedá za pravidelnú údržbu nástrojov,
- dáva návrhy na zlepšenia nástrojov z hľadiska kvality, výkonu, spoľahlivosti,
- spolupracuje s výrobným technikom, nastavovačom, technológom pri aplikácii nových nástrojov,
- v spolupráci s výrobným technikom objednáva náhradné diely a materiály na nástroje a náradie, vedie si ich evidenciu

Požadovaná prax
- najmenej 1 rok na podobnej pracovnej pozícii

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
- SOU strojárske - nástrojár, obrábač kovov
- skúsenosti s opravou lisovacích zariadení, brúsením, licovaním
- práca na 3 zmeny, príležitostná pohotovosť počas víkendu

- samostanosť
- zodpovednosť
- schopnosť nachádzať nové riešenia v tíme
- ochota zlepšovať sa, vzdelávať sa

Ponúkame
- zaujímavé platové ohodnotenie
- získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť práce na zaujímavých projektoch, možnosť odborného
rastu

Iné výhody

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
- seriózne finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

- skúsenosti s opravou lisovacích zariadení, brúsením, licovaním - výhodou

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428 / 2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti , prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Materiály, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 3056185   Dátum zverejnenia: 8.1.2018