Skladník - kárista, vodič VZV

Miesto práce

Továrenská 49, Zlaté Moravce

Termín nástupu

asap

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Secop, výrobca hermetických kompresorov prijme káristu - skladníka na oddelenie exportu.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Skladníka - kárista sú nasledovné:
- zodpovedať za evidenciu a evidenčný stav zásob na sklade,
- zodpovedať za príjem a výdaj materiálu zo skladu,
- zodpovedať za zabezpečené uloženie skladových materiálov,
- vedenie pomocnej evidencie podľa požiadaviek a práca s informačným systémom,
- ukladať a označovať materiál do určených skladovacích priestorov podľa určeného systému.

Iné výhody

- získanie profesijných skúseností v zahraničnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu,
- sociálne výhody

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- podmienkou je platný preukaz VZV,
- skúsenosť s regálovým zaskladňovaním,
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- samostatnosť.

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory. V súčasnej dobe má spoločnosť 3 výrobné závody (Slovensko, Rakúsko, Čína), pričom v Zlatých Moravciach zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

Adresa spoločnosti

Secop s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce
ID: 2291206   Dátum zverejnenia: 19.9.2017