Skúšobný technik

Secop s. r. o.

Miesto práce
Továrenská 49, Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Ponúkaný základný plat je 705,30€ + prémie + možný príplatok za prítomnosť a všetky ostatné príplatky podľa ZP. Reálny príjem v spoločnosti je podstatne vyšší – bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o. Zlaté Moravce, výrobca hermetických kompresorov prijme skúšobného technika do laboratória kompresorov

Hlavné úlohy a zodpovednosti Skúšobného technika sú
  • realizuje merania kompresorov a jednotlivých súčiastok,
  • pripravuje nové meracie a kontrolné okruhy pre laboratórium,
  • spolupracuje pri schvaľovaní nových materiálov, procesov a konštrukcií,
  • pripravuje skúšobné postupy a nové meracie metódy,
  • zodpovedá za meracie zariadenia v meracom laboratórium.

Vzdelania, vedomosti a skúsenosti
  • stredoškolské vzdelanie s maturitou odbor elektrotechnický,
  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov, vyhláška 508/ 2009 § 22,
  • znalosť práce s výpočtovou technikou a ovládanie programov WORD, EXCEL, Access
  • programovanie vo Visual Basic 6
  • komunikačná znalosť anglického jazyka - výhodou
  • práca na zmeny

Ponúkame
  • získanie profesijných skúseností v medzinárodnej spoločnosti,
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch,
  • možnosť odborného rastu,
  • balík benefitov v rámci sociálneho programu.

  • príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
  • benefity hradené zo sociálneho fondu
  • práca dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnikov Vyhláška 508/ 2009 § 22 PODMIENKOU

Spoločnosť Secop s.r.o. vyrába hermetické kompresory a v súčasnej dobe sme najväčším zamestnávateľom v okrese Zlaté Moravce. Zamestnávame cca 550 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Lipnická
Tel.: +421376406495
E-mail: poslať životopis
ID: 1721367  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Ponúkaný základný plat je 705,30€ + prémie + možný príplatok za prítomnosť a všetky ostatné príplatky podľa ZP. Reálny príjem v spoločnosti je podstatne vyšší – bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom stretnutí.