Údržbár - mechanik

Miesto práce

Zlaté Moravce

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

ASAP, dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o., výrobcamotor a hermetických kompresorov prijme skúsených údržbárov - mechanikov.

Účelom pracovnej pozície Údržbára – mechanika je vykonávanie mechanických operácií v závode, vrátane montáže, preventívnej a prediktívnej údržby a opráv zariadení, podľa programov údržby na základe pracovných príkazov.

Hlavné úlohy a zodpovednosti Údržbára – elektronika sú nasledovné:

- zodpovedať za vykonávanie preventívnej a prediktívnej údržby,
- inštalovať, udržiavať, regulovať a spúšťať stroje a zariadenia, hydraulické a pneumatické zariadenia, pneumatické a elektromechanické nástroje,
- lokalizovať, rozpoznávať a odstraňovať mechanické chyby na zariadeniach,
- navrhovať a vykonávať komplexné riešenia pre zlepšenie výrobných procesov ( t.j. úpravy na jestvujúcich zariadeniach, návrhy nových riešení) podľa požiadaviek výroby,
- spoluzodpovedať za optimálny chod zverených strojov a liniek,
- spolupodieľať sa na vypracovávaní technickej dokumentácie a zaznamenávať jej zmeny v súlade s platnou legislatívou Secop.

Iné výhody

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
- možnosť odborného rastu
- odborné školenie a kurzy, jazykové vzdelávanie, športové aktivity
- doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

-prax a skúsenosti v odbore min. 3 roky výhodou
-prehľad v oblasti údržby a opráv strojov a zariadení
-samostatnosť,rozhodnosť, zodpovednosť,komunikatívnosť,ochota podieľať sa na riešení problémov
-schopnosť pracovať s vysokým pracovným nasadením
-schopnosť čítať hydraulické a pneumatické schémy
-kresliť jednoduché výkresy pre výrobu ND
-práca vo viaczmennej prevádzke

Spoločnosť Secop sa stala súčasťou spoločnosti Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.. Vyrába hermetické kompresory. V súčasnej dobe má spoločnosť 3 výrobné závody (Slovensko, Rakúsko, Čína), pričom v Zlatých Moravciach zamestnáva cca 1300 zamestnancov.
Vyrábame kompresory pre domácnosti, maloobchody a mobilné chladiace zariadenia do automobilov, lodí a pod. Okrem montáže finálnych výrobkov vyrábame aj ich komponenty (tj. rotory, statory, mechanické diely, ...). Tiež vyrábame tzv. elektrické príslušenstvo - konkrétne rozbehové prvky PTC a relé pre všetky kompresorové platformy Secop a spustila sa výroba elektrických motorov pre pračky.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Strojársky priemysel

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štrukturovaným profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov ( podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov) na našu mailovú adresu.

V žiadosti, prosím, zreteľne uveďte názov pozície (aj v subjekte správy), o ktorú sa uchádzate a Váš priamy telefonický kontakt. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Materiály, ktoré nám poskytneme starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

Nidec Global Appliance Slovakia s.r.o.
Továrenská 49
953 01 Zlaté Moravce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mgr. Nora Božgaiová
E-mail: poslať životopis
ID: 1709937   Dátum zverejnenia: 27.11.2017