Junior Grafik - Marketer

Nico Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 200 EUR/mesiacKonečná mzda bude určená na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a spracovanie grafických návrhov pre vizualizáciu marketingových kampaní
- zalamovanie rôznych formátov
- marketingové nápady a nadčasové riešenia
- tvorba online grafík a príprava podkladov pre tlač
- editovanie digitálnych podkladov (vektorových a bitmapových obrázkov)
- spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií
- podieľanie sa na implementácii nových produktov

Ponúkame dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti.
- možnosť práce na zaujímavých medzinárodných projektoch
- sme skvelý a mladý kolektív, ktorý sa vždy podrží
- máme tu aj zamestnanecké zľavy na produkty
- ak chceš, môžeš u nás profesne rásť
- flexibilný pracovný čas
- stravné lístky

Odprezentuj sa v životopise a povedz nám viac o sebe a svojich schopnostiach. Veľmi nás poteší link s tvojím portfóliom prác. Kontaktovaní budú len uchádzači vyhovujúci požiadavkám zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Grafický dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe After Effects - Základy
Adobe InDesign - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Propagačnej grafiky

Počet rokov praxe

2

- znalosť Mailchimp a rôznych CMS - výhodou
- znalosť grafických programov - podmienkou
- kreatívne myslenie, grafické a estetické cítenie
- marketingové myslenie a prinášanie nových nápadov
- tímový hráč
- samostatnosť
- zodpovednosť
- aktívny prístup k práci
- bezchybné písanie textov v SK a ENG jazyku

Nico Slovakia, a.s. je distribútor žuvacích a nikotínových výrobkov, CBD výrobkov a vaporizérov. V srdci Európy spájame zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu s najpopulárnejšími značkami na trhu. Našou podnikovou misiou je uspokojiť potreby najnáročnejších zákazníkov a byť spoľahlivým strategickým partnerom pre našich odberateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4592379  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac