Marketing manager

Nico Slovakia, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
2 000 - 2 700 EUR/mesiacKonečná mzda bude určená na základe skúseností kandidáta. Ďalšie informácie o mzde: 13. plat, Extra odmena za dosiahnuté výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* budovanie povedomia pridelených značiek (ATL, BTL, online, PR, eventy, sponzoring), realizácia reklamných kampaní a podpora predaja
* tvorba a implementácia marketingových stratégií pridelených značiek,
* samostatné riadenie zverených projektov a marketingových aktivít (online / offline),
* spravovanie a prerozdeľovanie rozpočtu značiek počas celého roka,
* príprava vybraných analýz trhu, konkurencie, trendov a spotrebiteľských potrieb,
* aktívna účasť v procese vývoja nových produktov a optimalizácii produktového portfólia,
* priebežné vyhodnocovanie realizácie akčných plánov a kvality exekúcie,
* administrácia zvereného portfólia značiek
* spolupráca s ambasádormi značiek ako napr. Attila Végh

- mladý kolektív, rastúca spoločnosť, sebarealizácia
- možnosť odborného rozvoja a vzdelávania
- služobné auto

Kontaktovaní budú len uchádzači vyhovujúci podmienkam zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Redakčné systémy (Wordpress, Magento, Buxus...) - Základy
E-commerce - Pokročilý
B2C Marketing - Pokročilý
B2B marketing - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing

Počet rokov praxe

2

• Pozitívne myslenie, orientácia na výsledok
• Proaktívny prístup, schopnosť prinášať nové nápady
• Tímový hráč
• Odolnosť voči stresu
• Pokročilé analytické schopnosti využívajúce údaje o spotrebiteľoch/kupujúcich/zákazníkoch

Nico Slovakia, a.s. je distribútor žuvacích a nikotínových výrobkov, CBD výrobkov a vaporizérov. V srdci Európy spájame zákazníkov, ktorí si potrpia na kvalitu s najpopulárnejšími značkami na trhu. Našou podnikovou misiou je uspokojiť potreby najnáročnejších zákazníkov a byť spoľahlivým strategickým partnerom pre našich odberateľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4515374  Dátum zverejnenia: 7.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac