Specialista/Analytik - životní a neživotní pojištění

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1500-1850

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komplexní produktové zastřešení životního a neživotního pojištění ve firmě která ve svém oboru patří mezi top 3 na českém a slovenském trhu
- příprava a aktualizace analýz a přehledů o jednotlivých produktech životního a neživotního pojištění
- spolupráce s digitálním oddělením na vývoji online nástrojů životního a neživotního pojištění
- komunikace s obchodníky v síti, pomoc a řešení složitějších případů a jejich řešení
- příprava a provádění prezentací o pojištění, školení obchodníků
- příprava konferencí o pojištění, organizace eventů, publicistická činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- velmi dobré platové ohodnocení + zaměstnanecké výhody
- možnosti odborného i kariérního růstu
- zázemí dynamické a silné finančně poradenské společnosti

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici nám prosím pošlete svůj strukturovaný životopis v českém, slovenském nebo anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Naším klientem je přední finančně poradenská společnost s rozsáhlou obchodní sítí, která se zaměřuje na poskytování produktů pro retailovou i firemní klientelu (hypotéky, pojištění, investice, zaměstnanecké výhody, atp.). V rámci dalšího rozvoje její centrály hledáme šikovného znalce pojistných produktů, který by byl garantem pro tuto produktovou oblast.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti a přehled o trhu s produkty životního nebo neživotního pojištění
- velmi dobré analytické schopnosti, pečlivost a preciznost
- komunikativnost a obchodní cítění , samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3341756  Dátum zverejnenia: 8.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-1850