1 500 - 1 800 EUR

Datový analytik/ Business Analyst

Nicholson International Czech Republic, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Co nejdrive
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Hlavní náplní práce je analýza zejména obchodních dat společnosti - počet nových obchodů, jejich struktura dle produktů, regionů, týmů, budget vs. realita, cross-sell analyzy apod.
- Příprava pravidelných i ad hoc reportu pro top management
- Spolupráce na přípravě obchodních kampaní, jejich zpracování a vyhodnocení
- Rozvoj databáze, kontrola vložených dat a jejich integrity
- Spolupráce s regionálními manažery (shromáždění a příprava podkladů pro jednání, vyhodnocení výsledků)

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

1500-1.800 EUR

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné, neformální pracovní prostředí úspěšné, rostoucí a velmi profitabilní společnosti, jednoho z leaderů ve svém oboru
- 5 týdnů dovolené
- konkurenční ohodnocení + další "standardní" benefity poskytované společností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Silná, dlouhodobě rostoucí společnost, jeden z hlavních hráčů na trhu v oblasti finančního poradenství.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

finanční služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

SQL - expert

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyborna znalost práce s SQL databazi a s Excelem (kontingenční tabulky, VBA výhodou)
- smysl pro detail, praci s cisly
- komunikacni dovednosti (schopnost pochopit zadani a interpretovat vystupy)
- samostatnost, preciznost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nicholson International působí na českém a slovenském trhu od roku 1993 jako jedna z prvních personálně poradenských společností, do roku 2002 jako součást britské konzultantské skupiny Nicholson. Našimi klienty jsou většinou renomované zahraniční společnosti podnikající ve všech výrobních i nevýrobních sektorech. Kandidátům, kteří se na nás obrátí, se snažíme zprostředkovat pracovní příležitosti, které jim umožní další profesní rozvoj a co nejširší využití jejich potenciálu. Snažíme se, aby setkání s námi bylo příjemnou zkušeností.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Trojická 9
12800 Praha 2 - Nové Město

Kontakt

Kontaktní osoba: Marek Novotný
E-mail: poslat životopis
ID: 2989583   Dátum zverejnenia: 10.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500-1.800 EUR