Osobný šofér vo Viedni/ vodič limuzíny BMW,Mercedes

NICE TO DRIVE YOU GmbH

Miesto práce
Wien, Bratislavský kraj, Bratislava, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Podľa počtu smien a výkonu (400 až 1000,- EUR netto) + možný BONUS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si zaujímavú prácu? Možnosť práce aj pre zodpovedného študenta VŠ.
Si dobrý, spoľahlivý a pozorný šofér?
Aktívne ovládaš anglický (nemecký) jazyk?
Máš rád atraktívne vozidlá a zvládneš jazdiť aj 12 hodín?
Ponúkame skrátený pracovný úväzok - práca vodiča.
Motivačná odmena podľa počtu odpracovaných smien a dosiahnutého výkonu.

Hľadáme kolegov do teamu na pozíciu - šofér prémiových limuzín značky BMW, Mercedes, Toyota.

Hlavnou náplňou práce:
Osobný šofér pre transfery prevažne v meste Viedeň a letiská - Viedeň, Bratislava, Budapešť, Praha. Prevádzka 24/7. Striedanie vopred plánovaných smien.
Zabezečený trasfer BA - Viedeň - BA.

Práca pre rakúsku spoločnosť so sídlom vo Viedni
Atraktívne finančné ohodnotenie
Skrátený úväzok/ brigáda - iba 2 až 4/ smeny týždeň (strieda sa denná/ nočná smena).
Motivačná odmena podľa počtu smien a výkonu (400 až 1000 EUR netto). Orientačne v prípade 12 smien/ až mesiac 750€ netto, resp. 16 smien/ mesiac až 1000€ netto.
Flexibilný pracovný čas (počet smien).
Jazda na prémiových nových vozidlách BMW, Mercedes, Toyota
Možnosť kariérneho rastu
Možnosť práce aj pre zodpovedného študenta VŠ.

Informácie o výberovom konaní

Žiadame uchádzačov o zaslanie e-mailom:
1. životopis
+ Popis šoférskych skúseností
+ Popis nadobudnutých jazykových znalostí.
2. Motivačný list
3. Aktuálnu fotografiu

Uchádzačov spĺňajúcich požiadavky budeme kontaktovať a pozveme na pohovor v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

osobná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz skupiny B
Minimálne 5 rokov aktívny vodič - podmienkou
Skúsenosť s jazdou podľa navigácie - podmienkou
KOMUNIKATÍVNA ZNALOSŤ ANGLIČTINY alebo NEMČINY - PODMIENKOU
Vysoko reprezentatívne vystupovanie - podmienkou
Flexibilita
Samostatnosť
Spoľahlivosť
Orientačné schopnosti
Orientačné schopnosti vo Viedni výhodou
Zodpovednosť
Bezúhonnosť

Moderná spoločnosť pôsoviaca vo Viedni venujúca sa osobnej preprave v Rakúsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2625875  Dátum zverejnenia: 27.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa počtu smien a výkonu (400 až 1000,- EUR netto) + možný BONUS