Reagujte bez životopisu

Hľadáme Asistent/ku predaja v modernej ázijskej predajni

Nibi s. r. o.

Miesto práce
Obchodný dom Saratov, Saratovská, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 100 EUR/mesiacuvádzame minimálnu ponúkanú mzdu v ktorej nie sú zahrnuté odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rad/a ázijskú kuchyňu, či si nebodaj aj ty doma varíš takéto chuťovky? Tak hľadáme práve teba!

Ponúkame prácu asistent/ky predaja v modernej ázijskej predajni NOM NOM.

Čo ťa čaká:

  • Aktívny predaj produktov - k čomu patrí pomoc či rada s výberom produktov
  • Starostlivosť o prevádzku a zákazníkov
  • Práca s e-kasou a terminálom - ak si ešte s kasou nerobil, doučíme ☺️
  • Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni, starostlivosť o imidž predajne
  • Príjem a dopĺňanie tovaru na predajni, starostlivosť o cenovky, sledovanie zásob a pravidelné inventúry
  • Príprava čaju či kávy pre zákazníkov, aj seba - len tak, na spríjemnenie dňa :)

  • Zľava na nákup produktov
  • Pohodová priateľská pracovná atmosféra
  • Neobíde ťa ani drobná pozornosť na tvoje narodeniny a na Vianoce
  • motivácia vo forme odmny za splnenie predajných cieľov

tešíme sa na tvoj životopis ktorý pošli na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ozvite sa nám, ak odpoviete ÁNO na väčšinu z týchto otázok:

  • Rád komunikujem s ľudmi, nebojím sa ich osloviť a ponúknuť vhodné produkty
  • Som aktívny/a, samostatný, usmievavý a baví ma učiť sa nové veci
  • Zaujímam sa o potreby zákazníka
  • Som časovo flexibilný/á
  • Moja predchádzajúca predajná skúsenosť môže byť výhodou

Spoločnosť sa zaoberá predajom kvalitných ázijských potravín aj pre najnáročnejších zákazníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Mihok
E-mail: poslať životopis
ID: 4796415  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac