Opatrovateľ, Opatrovateľka

Nezisková organizácia SUN RISE Dom pre seniorov

Miesto práce
Bzovícka, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná opatrovateľská starostlivosť v zariadení pre seniorov, dodržiavanie denného režimu klientov (celková toaleta, pomoc pri výdaji jedla, pomoc pri kŕmení, dodržiavanie a sledovanie pitného režimu, atď.).
Požadujeme absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania v rozsahu min. 220 hod., alebo ukončená stredná zdravotná škola

Preplácanie nadčasov, príplatky za nočnú prácu a za prácu počas sviatkov, možnosť pracovať aj na skrátený úväzok.

Informácie o výberovom konaní

Pracovný čas: od 7:00 do 19:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca: áno

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
manuálna zručnosť
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
asertivita

Poskytovanie opatrovateľskej starostlivosti ľudom v dôchodkovom veku. Sme neštátne zariadenie pre seniorov s kapacitou 40 lôžok. Vytvárame rodinné prostredie s pocitom istoty s ohľadom na osobné potreby a požiadavky našich klientov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3569754  Dátum zverejnenia: 20.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700