Opatrovateľka / Opatrovateľ

Nezisková organizácia Diaconia Svätý Jur

Miesto práce
Felcánova 25, 90021 Svätý Jur, Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o prijímateľov sociálnej služby:
- pomoc pri stravovaní (roznášanie, kŕmenie), a dodržiavanie pitného režimu
- polohovanie a vysádzanie ležiacich
- pomoc pri obliekaní a osobná hygiena, výmena posteľnej bielizne
- sprievod na vyšetrenia a vychádzky v areáli zariadenia
- komunikácia s klientmi, uspokojovanie potreby sociálneho kontaktu, asistovanie pri terapeutických aktivitách
- vedenie písomnej dokumentáciu
- ďalšie práce určené zdravotnou sestrou

Práca v nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase je plánovaná na 12 h služby (denné / nočné).

Príplatky za služby v zmysle platnej legislatívy.

- stravovanie priamo v zariadení hradené zamestnávateľom v plnom rozsahu
- spolupráca na plánovaní starostlivosti podľa individuálnych potrieb
- príjemné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu je možné obsadiť okamžite.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

absolvovanie akreditovaného opatrovateľského kurzu v rozsahu 220 hod

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné zručnosti
- trpezlivosť a empatia
- chuť učiť sa
- bezúhonnosť
- sociálne cítenie
- skúsenosť s prácou so seniormi

N.o. Diaconia Svätý Jur poskytuje sociálne služby v 2 prevádzkach. Od roku 2013 poskytuje v Dome seniorov Agapé s kapacitou do 35 lôžok sociálne služby klientom so stupňom odkázanosti II.-VI. Od roku 2016 poskytuje v Dennom centre Baobab s kapacitou do 15 miest sociálne služby deťom s viacnásobným postihnutím so stupňom odkázanosti V. a VI. vo veku 2-10 rokov. Klienti sú zapájaní do rôznych druhov odborných terapií s dôrazom na pastorálnu a duchovnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Felcánova 25
90021 Svätý Jur
ID: 2905670   Dátum zverejnenia: 18.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600 € + príplatky