Middle Full-Stack ASP.NET developer (C#)

NEXUS Schweiz AG

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacMzdové podmienky dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu dcérsku spoločnosť highsystem ag (https://www.highsystem.ch/) hľadáme programátorku/programátora na projekt:

The team delivers, extends with new functionality, optimizes and maintains 2 large web applications:
Helpdesk and Configuration Management.
Project progress: Currently, both applications are using NET 4.5, and a transition to NET 4.8 is planned.
After implementation of the planned tasks, expects a migration to NET 5.0 using NET Core.
Each application consists of several layers. Each layer requires knowledge of the appropriate
tools/technologies:
- Web application-backend (ASP.NET Web Forms, ASP.NET Web API, C#, async/await, multithreading,
SignalR, ASP.NET Handler, ASP.NET AJAX Tools, WCF, Windows Service, Localization, Logging,
ASP.NET MVC)
- Web application-frontend (Build Rich UI and use third-party libraries, HTML5/CSS3, jQuery,
widgets, ajax, Javascript ES5/6, Unit tests)
- Business logic (Import/Export to EXCEL, DOC, PDF, HTML, Image processing, Scheduling operations:
Quartz, Email development: SMTP/MailKit, Reporting, Owin Authentiacation, LDAP integration)
- Data access (ADO.NET, Entity Framework)
- Database Logic (MS SQL design and development, T-SQL query optimization, Full Text search)

Position description:
The following skills and experience are highly desirable:
- OOP and S.O.L.I.D principles
- Excellent knowledge of .NET Framework
- Experience with ASP.NET WebForms, ASP.NET MVC and Web API
- Professional experience with Relational DB design and development
- Dependency Injection / IoC
- Design and implementation of unit testing
The following expertise and experience will be an advantage:
- ASP.NET Core
- Experience with Build Rich UI using jQuery or other js libs/frameworks like ReactJS, etc.
- Experience in leadership and management
Responsibilities for this position include (but are not limited to)
- analyzing requirements and taking part in designing architecture, code optimization, and
refactoring;
- designing, developing, and documenting applications using .NET platform;
- promoting sound design principles, such as code reuse, modularity, and extensibility.

Experience in analyzing/designing/developing the following functional blocks specific to the Ticketing and
Service Desk category is welcome:
- Ticket/Task Workflow Management
- Surveys
- Tree structures, dashboards, master-detail data management
- Theme and color management
- Barcode Label Printing

Full home-office.
Nie je potrebné cestovať ku klientom.
Živnosť, alebo s.r.o.
Dôraz a čas na osobný rozvoj.
Množstvo dcérskych spoločností a zaujímavých projektov.
Office v Bratislave (káva, čaj, snack)

Budeme radi ak nám zašlete životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku. Po jeho posúdení prebehne pohovor priamo so zástupcom spoločnosti highsystem online formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť a zodpovednosť.
Dobrá komunikácia v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Sme dcérska spoločnosť stabilnej nadnárodnej spoločnosti NEXUS (www.nexus-ag.de, www.nexus-schweiz.ch, www.synergetics.ch), ktorá na európskom trhu zamestnáva viac ako 400 ľudí a funguje viac ako 25 rokov. Jej hlavnou činnosťou je vývoj komplexných business riešení pre švajciarske nemocnice a zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4057993  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac