Logo nextporter s.r.o.

Asistent nákupu

nextporter s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica-Králiky
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 700 EUR/mesiacodmeňovanie je zložené z fixnej a variabilnej zložky závislej od plnenia zadaných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešná a stále rastúca obchodná spoločnosť a hľadáme novú posilu do nášho tímu. Ak si komunikatívny, pracovitý človek so zmyslom pre obchod, neváhaj a príď sa zoznámiť s našim tímom. Ponúkame ti perspektívnu pozíciu, na ktorej budeš mať možnosť pracovať v kvalifikovanom, dobre zorganizovanom a priateľskom tíme úspešnej firmy a budeš mať možnosť načerpať veľa nových skúseností v medzinárodnom obchode a tiež kariérne rásť. Najdôležitejšia pre nás je osobnosť uchádzača, nie predošlé pracovné skúsenosti.

Viac info vo videu: https://youtu.be/lePfIr2-vnw

Náplňou tvojej práce bude:
- písomná a telefonická komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku
- spolupráca s novými dodávateľmi
- administratíva súvisiaca s nákupom tovaru
- organizácia dopravy tovaru so stálymi partnermi
- analýza cenových ponúk
- príprava ponúk pre predajné oddelenie
- spolupráca na nových projektoch

- zabezpečená doprava na miesto výkonu práce
- skúsenosti v medzinárodnom obchode
- zamestnanecký program zameraný na zlepšovanie anglického jazyka
- práca v stabilnej a rastúcej firme s dlhoročnou tradíciou
- možnosť profesijného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- práca v mladom ambicióznom a priateľskom tíme
- teambuildingy
- kvalifikovaná pomoc pri zaškoľovaní
- MultiSport karta za zvýhodnenú cenu

Ak Ťa táto pracovná pozícia zaujala, v dolnej časti inzerátu reaguj na ponuku zaslaním životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na sebe a vzdelávať sa
- schopnosť viesť plynule rozhovor v anglickom jazyku
- dobré organizačné schopnosti
- orientácia na výsledky, schopnosť plánovať a dosahovať stanovené ciele
- obchodné a analytické myslenie
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- samostatnosť
- výhodou je ovládanie ďalšieho cudzieho jazyka

Spoločnosť nextporter s.r.o. je veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import značkovej drogérie, kozmetiky a potravín. Na európskom trhu pôsobíme úspešne už viac ako 18 rokov a chceme sa postupne rozšíriť do celého sveta. Nedávno sme otvorili nové pobočky v Holandsku a Chorvátsku. Zákazníkom dodávame značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne ceny a vytvárame s nimi dobré a produktívne vzťahy. Podporujeme cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne aj finančne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4769697  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac