Asistent/asistentka majiteľa firmy

nextporter s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica-Králiky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiacmzda nad 1000 EUR je stanovená v podobe odmien na základe tvojej šikovnosti a rýchlosti dokončovania pridelených úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále rastieme, a preto hľadáme asistenta/asistentku pre nášho inšpiratívneho majiteľa firmy nextporter s.r.o.

Si to TY, ak vieš:

- Telefonovať a zasielať emaily v anglickom jazyku
- Aktívne dokončovať úlohy
- Plánovať a organizovať
- Denne si evidovať prácu v podobe dokončených úloh
- Aktívne vytvárať dobré vzťahy so zamestnancami, obchodnými partnermi a verejnosťou

- Nádherné pracovné prostredie v blízkosti Banskej Bystrice.
- Zaškolenie, neustálu podporu a pomoc manažmentu firmy
- Priateľský tím.
- Účasť na zahraničných výstavách.
- Možnosť aktívneho využitia anglického jazyka na dennej báze.
- Vzdelávacie kurzy a školenia.
- Káva zdarma na pracovisku.
- Teambuildingy
- Profesijný/osobnostný koučing.
- Možnosť dopravy do/z práce zdarma.

Viac info o nás:

Výberové konanie prebieha v troch kolách. Všetky informácie sa dozvieš v prvom telefonáte/emaile, ktorým kontaktujeme každého uchádzača :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota neustále sa učiť nové veci.
- Každodenná práca na sebe.
- Dobrá schopnosť komunikovať a aj počúvať
- Komunikácia v angličtine
- Cieľavedomosť
- Schopnosť dokončovať zadané úlohy

Spoločnosť nextporter s.r.o. je veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import značkovej drogérie, kozmetiky a potravín. Na európskom trhu pôsobíme úspešne už viac ako 18 rokov a chceme sa postupne rozšíriť do celého sveta. Nedávno sme otvorili nové pobočky v Holandsku a Chorvátsku. Zákazníkom dodávame značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne ceny a vytvárame s nimi dobré a produktívne vzťahy. Podporujeme cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne aj finančne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4507231  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac