Obchodný manažér

nextporter s.r.o.

Miesto práce
Komenského 10a, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € brutto + odmena za plnenie mesačného plánu (200 €) + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Teba, orientovaného výhradne na výsledok a chceme, aby si túto prácu zobral ako hru a zároveň výzvu dosiahnuť viac, ako si vieš predstaviť.

Obchodný manažér aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov v celej Európe hlavne prostredníctvom internetu. Dohodne obchod (položky, množstvá, ceny, platobná podmienka, dodacie podmienky) a u externého prepravcu objedná dopravu. Informácie o obchodných partneroch, objednávky tovaru a objednávky na dopravu eviduje v účtovnom systéme.

Výkon tejto pozície je náročný. Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už dosiahli vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľné výsledky. Na druhej strane sa už od začiatku budete môcť oprieť o svojich kolegov a priame vedenie, ktorí majú bohaté skúsenosti. Hlavným účelom je získať nových európskych partnerov pre spoluprácu a predať tovar. Čo k tomu potrebujete? Obchodného ducha, vytvoríte si prehľad o trhu, anglický jazyk na komunikačnej úrovni a ochotu niekedy vycestovať za klientmi. Ak máte záujem veľa sa učiť, pracovať na sebe, ste ochotný prekonávať prekážky, určite je to príležitosť pre Vás. Odmenou je veľmi dobrý a nápomocný tím a za dobré výsledky rozvoj a istá budúcnosť.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• vyhľadávanie potenciálnych partnerov v Európe
• pravidelná komunikácia s klientmi a sledovanie trhu
• spoluvytváranie obchodnej stratégie
• aktívny predaj značkovej drogérie, kozmetiky a kávy v Európe
• vyhľadávanie potenciálnych odberateľov
• samostatné vedenie obchodných rokovaní
• administratívne spracovanie objednávok
• vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity
• riešenie reklamácií

• Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
• Priama podpora vedenia
• Neustály odborný a osobnostný rozvoj a vzdelávanie
• Neobmedzený príjem a istá budúcnosť pri dosahovaní očakávaných výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, akvizície klientov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pokročilá znalosť vyhľadávania na internete
• výsledky z predchádzajúcej činnosti
• túžba presadiť sa na danej pracovnej pozícii
• ochota a potreba neustále sa posúvať vpred
• produktivita, aktivita, silný záujem,
• pozitívne myslenie,
• schopnosť samostatne viesť obchodné rokovania, pozitívne myslenie.
• dôslednosť a spoľahlivosť
• zdravá asertivita

Spoločnosť nextporter s.r.o. vznikla v roku 2005 ako veľkoobchod s drogériou a kozmetikou zameraný na export do krajín západnej Európy. Stali sme sa distribútorom svetových renomovaných značiek drogistického tovaru nadnárodných spoločností Procter &Gamble, Unilever, Henkel, Colgate – Palmolive, Reckitt Benckiser, Coty a predávame ich do celej Európy a aj mimo nej.
Rozšírili sme sa aj do Českej republiky a rozbiehame pobočku v Londýne.
Viac info na www.nextporter.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Komenského 10/A, Banská Bystrica
97401 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Villiger
Tel.: +421917917057
E-mail: poslať životopis
ID: 3618435   Dátum zverejnenia: 12.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € brutto + odmena za plnenie mesačného plánu (200 €) + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov