Nákupca

nextporter s.r.o.

Miesto práce
Komenského 10/A, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
fix + odmena za plnenie mesačného plánu + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš aktívne vyhľadávať ponuky na značkovú drogériu a kozmetiku v celej Európe. Dohodneš obchod (položky, množstvá, ceny, platobná podmienka, dodacie podmienky) a u externého prepravcu objednáš dopravu. Objednávky a skladové karty eviduješ v našom účtovnom systéme.
- aktívny nákup značkovej drogérie a kozmetiky v Európe
- vyhľadávanie potencionálnych dodávateľov
- samostatné vedenie obchodných rokovaní
- administratívne spracovanie objednávok
- vyhodnocovanie a analýza svojej obchodnej aktivity
- riešenie reklamácií

• Neobmedzený príjem a istá budúcnosť, ktorú budeme spolu tvoriť
• Neustály odborný a osobnostný rozvoj a vzdelávanie
• Zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
• Priama podpora vedenia

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie bude mať dve kolá.
Prepáčte, ale budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do druhého kola.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za ponuky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si orientovaný na výsledok, produktívny, aktívny, etický a so silným záujmom o veci. Máš rád výzvy a hru
+ pozitívne myslenie.
+ dôslednosť a spoľahlivosť
+ zdravá asertivita
Ak vyhovuješ týmto požiadavkam, chceme Ťa v tíme čo najskôr.

Spoločnosť nextporter s.r.o. je veľkoobchodná spoločnosť zameraná na export a import značkovej drogérie, kozmetiky a potravín. Na európskom trhu pôsobíme úspešne už viac ako 18 rokov a chceme sa postupne rozšíriť do celého sveta. Nedávno sme otvorili nové pobočky v Holandsku a Chorvátsku. Zákazníkom dodávame značkový tovar, rýchlym a kvalitným spôsobom, za atraktívne ceny a vytvárame s nimi dobré a produktívne vzťahy. Podporujeme cieľavedomých, úspešných a spoľahlivých zamestnancov odborne, osobnostne aj finančne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3305431  Dátum zverejnenia: 9.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fix + odmena za plnenie mesačného plánu + nelimitovaná provízia priamo závislá od vlastných výkonov