Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného vozidla + výrobný/skladový operátor

NEXTPACK, s.r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame kumulovanú pracovnú pozíciu šoféra nákladného vozidla nad 3,5 tony a výrobného operátora. Možnosť práce na plný úväzok aj dohodu.
Šofér -> preprava na vozidle do 3,5t aj nad 3,5t v SR, primárne v NR a TR regióne.
Operátor -> manuálna práca vo výrobe v jednosmennej prevádzke.

-> mimoriadne odmeny
-> mobilný telefón
-> výplatný termín najneskôr do 10.dňa v mesiaci
-> výhoda práce šoféra je každý deň návrat domov

Kartu vodiča, kvalifikačnú kartu prípadne psychotesty je možné zariadiť si aj dodatočne po úspešnom prijímacom pohovore.
V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite životopis na e-mailovú adresu: [email protected], prípadne nás kontaktujte na telefónne číslo +421 905 111 377 alebo osobne na prevádzke spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

-> psychotesty a bezúhonnosť
-> karta vodiča
-> samostatnosť
-> pozitívny prístup
-> prax vo vedení vozidla, prípadne VZV výhodou
-> schopnosť predchádzať problémom
-> schopnosť riešiť problémy
-> technická zručnosť
-> dôslednosť, spoľahlivosť a zodpovednosť pri výkone práce

Spoločnosť NEXTPACK s.r.o. vyrába a ponúka obaly a obalové materiály. Používame inovatívne systémy a
najmodernejšie technologické riešenia. V našom portfóliu nájdete spracovanie kartonplastu, pien a textilu a doplnkový sortiment ako plastové palety, prepravky, kartónové obaly, stretch fólie, bublinkové fólie, pásky, PE peny a iné
ID: 4203881  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac