Java Developer -Junior

NextIT, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• očakávame, že budeš mať základné znalosti technológií a programátorských návykov
• ešte nevieš samostatne implementovať ucelené projekty,
• zatiaľ nevieš samostatne navrhovať štruktúru projektov a architektúru kódu,
• v tíme – pri riešení úloh kladieme dôraz na komunikáciu a schopnosť pracovať v tíme

všetky naše benefity nájdeš na www.nextit.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Používame:
• Spring a SpringBoot
• IDE pre Javu (IntelliJ IDEA)
• agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (JIRA)
• build automation tools (Gradle, Maven)
• continuous integration (Jenkins, GitLab)
• version control (Git)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• znalosť programovania Java
• uvítame prehľad a znalosť Java knižníc (Spring
Framework, JAXB, JAX-WS, JAX-RS, messaging,
validations)
• považujeme za veľkú výhodu, pokiaľ máte
znalosti/skúsenosti s prácou HTML, CSS, JavaScript,
jQuery, JSON alebo ANGULAR
• znalosti/skúsenosti s prácou s databázami PostgresSQL
• skúsenosti s testovaním (JUnit)
• analytické myslenie, orientácia na detail
• správnosť, efektívnosť riešenia a kvalitu kódu
• ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
• schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
• anglický jazyk: minimálne na úrovni schopnosti čítať
technickú dokumentáciu

Sme moderná a dynamická slovenská firma sledujúca svetové trendy v IT technológiách. Zameriavame sa na efektívnu aplikáciu moderných riešení a progresívnych technológií. Sme otvorení novým príležitostiam, nápadom a použitiu overených implementačných metód.

Oblasti, v ktorých pôsobíme:
Systémy pre verejnú správu, špecializované riešenia na mieru, komplexné riešenie správy dokumentov, systém kontroly kvality výroby, vývoj na mobilných platformách, vývoj v režime priemyselnej bezpečnosti a iné enterprise riešenia.

Všetky dôležité informácie o spoločnosti nájdeš na: https://www.nextit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4110261  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac