C#/.Net Developer - Senior - PD / TN

NextIT, s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiacplus celoročné a projektové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• na nových požiadavkách – tvojou úlohou bude porozumieť požiadavke, vedieť ju pretaviť do návrhu riešenia a spolu s analytikom ju prezentovať zadávateľovi.

• s technológiami - snažíme sa stále napredovať a pracovať s novými technológiami. Ak budeš mať nápad na nové riešene alebo použitie inovatívnej technológie, budeme veľmi radi keď nám ho odprezentuješ.

• na vývoji – úlohy riadime cez TFS a Jira. Tvojou úlohou bude realizovať pridelené úlohy v požadovanej kvalite a termínoch. V závislosti od skúseností budeš zodpovedný za návrh riešenia, jej architektúru a samozrejme za svoj kód.

• v tíme – pri riešení úloh kladieme dôraz na komunikáciu a schopnosť pracovať v tíme. Hľadáme ľudí s otvorenou mysľou, ktorí sa neboja prezentovať svoje nápady pri návrhu alebo samotnej realizácii riešení. Rovnako, ako kladieme dôraz na „tímového ducha“, privítame aj samostatnosť, ktorá je pri riešení úloh tiež dôležitá.

Pracovné prostredie
Moderné kancelárske priestory, Nápoje (káva, čaj, mlieko …) na pracovisku, Ovocie na pracovisku, Mobilný telefón na súkromné účely, Notebook na súkromné účely, Parkovacie miesta

Pracovná doba
Flexibilná pracovná doba, 2x sickday ročne, Home Office

Finančné bonusy
Príspevok na športové, kultúrne aktivity, Ročné a cieľové bonusy, Príspevok na dôchodkové sporenie, Bonus pri výročí zamestnanca vo firme, Bonus pri životnej udalosti, Odmena za nového kolegu

Osobnostný rast
Jazykové kurzy, Kurzy zamerané na mäkké zručnosti, Odborné vzdelávanie, Certifikáty

Ostatné
Firemné darčeky, Oddychové zóny, Firemné akcie, športové akcie a večierky

Všetky naše benefity nájdeš na www.nextit.sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Visual Studio 2019 alebo Visual Studio 2017
• agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (TFS)
• version control (TFS)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• znalosť programovania v .NET C#
• znalosť niektorej z nasledujúcich technológií je výhodou, ale nie je podmienkou. Do nášho tímu investujeme, hľadáme šikovných ľudí, ktorí chcú sa sebe pracovať, učiť sa a zdokonaľovať sa:
Prezentačná vrstva (PL): Blazor Server, ASP .NET MVC, Angular, WPF (MVVM), HTML, CSS, TypeScript, jQuery, JavaScript, Xamarin Forms
Aplikačná vrstva (BL): Web API (REST), WCF (SOAP), Windows services, Quartz.NET, Log4net
Dátová vrstva (DL): Entity Framework, NPoco, SQL dotazy, LINQ
Framework: .NET 6.0, .NET Core, .NET Framework
Formát dát: XML, JSON
Reporty: XSLT, FO-XSL, Crystal Reports
Test: Unit Testing

• znalosti/skúsenosti s prácou s databázami Microsoft SQL Server
• analytické myslenie, orientácia na detail
• zodpovednosť za správnosť, za efektívnosť riešenia a za kvalitu kódu
• ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
• schopnosť tímovej komunikácie a spolupráce
• anglický jazyk: minimálne na úrovni schopnosti čítať technickú dokumentáciu

Sme moderná a dynamická slovenská firma sledujúca svetové trendy v IT technológiách. Zameriavame sa na efektívnu aplikáciu moderných riešení a progresívnych technológií. Sme otvorení novým príležitostiam, nápadom a použitiu overených implementačných metód.

Oblasti, v ktorých pôsobíme:
Systémy pre verejnú správu, špecializované riešenia na mieru, komplexné riešenie správy dokumentov, systém kontroly kvality výroby, vývoj na mobilných platformách, vývoj v režime priemyselnej bezpečnosti a iné enterprise riešenia.

Všetky dôležité informácie o spoločnosti nájdeš na: https://www.nextit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4107729  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac