Java Developer - Senior - TN/LM/PD

NextIT, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac+ bonusy, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh komplexných informačných systémov na základe zadania,
• definovanie technologickej architektúry a princípov vývoja,
• vedenie vývojového tímu a revízia zdrojového kódu,
• návrh, vývoj a testovanie jednotlivých funkcionalít na základe pridelených úloh (TFS a Jira),
• konzultácie návrhu riešenia a pridelených úloh s vývojovým tímom,
• zodpovednosť za správnosť a efektívnosť riešenia a za kvalitu kódu,
• vedenie zdrojového kódu v repozitári TFS/GIT,
• komunikácia a spolupráca s analytickým tímom,
• podieľanie sa na tvorbe projektovej dokumentácie
• a podieľanie sa na činnostiach súvisiacich s prípravou, realizáciou a podporou riešenia u zákazníka alebo v spoločnosti.

Finančné benefity
• ročné odmeny až do výšky 2 mesačných miezd
• 2x sickday ročne
• strava nad rámec zákona
• nákupné poukazy v hodnote 300€ ročne
• mobilný telefón na súkromné účely
• notebook na súkromné účely
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na dovolenku (rekreačný poukaz)
• bonus pri životnej udalosti
• bonus pri výročí zamestnanca vo firme
• príspevok na športové, kultúrne aktivity
• odmena za nového kolegu
Nefinančné benefity
• homeoffice
• flexibilná pracovná doba
• nápoje (káva, čaj, mlieko …) a ovocie zadarmo
• firemné akcie, teambuildingy
• odborné vzdelávanie (školenia, certifikáty)
• jazykové vzdelávanie
• parkovacie miesta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

• znalosť programovania v JAVA
• agilný vývoj, plánovanie a sledovanie úloh (Jira)
• skúsenosti s princípmi vývoja, návrhom architektúry informačných systémov a sledovaním dodržiavania nastavených pravidiel vývoja
• skúsenosti s aplikačnými rámcami (Spring, Java EE)
• skúsenosti s vývojom webu (JavaScript)
• skúsenosti s SQL alebo NoSQL databázami
• skúsenosti s kontajnerizáciou
• znalosť práce s repozitárom (ideálne GitLab)
• znalosti/skúsenosti s prácou s databázami
• analytické myslenie, orientácia na detail
• ochota učiť sa a aktívny prístup k riešeniu úloh
• schopnosti čítať technickú dokumentáciu
• znalosť konkrétnych technológií:
IntelliJ IDEA, Jira, Docker, DevOps, GitLab CI-CD, Jenkins, Message Broker, SQL/NoSQL, Elastic Stack, Maven, Gradle, JUnit, ElasticSearch, Talend, Angular, HTML, CSS, JavaScript

Sme moderná a dynamická slovenská firma sledujúca svetové trendy v IT technológiách. Zameriavame sa na efektívnu aplikáciu moderných riešení a progresívnych technológií. Sme otvorení novým príležitostiam, nápadom a použitiu overených implementačných metód.

Oblasti, v ktorých pôsobíme:
Systémy pre verejnú správu, špecializované riešenia na mieru, komplexné riešenie správy dokumentov, systém kontroly kvality výroby, vývoj na mobilných platformách, vývoj v režime priemyselnej bezpečnosti a iné enterprise riešenia.

Všetky dôležité informácie o spoločnosti nájdeš na: https://www.nextit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4058397  Dátum zverejnenia: 16.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac