Manažér servisných technikov

NextIT, s.r.o.

Miesto práce
Legionárska 670/58, Trenčín 911 01, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme rozšírili náš tím o technicky znalého a zdatného kolegu, so skúsenosťami v oblasti riadenia a rozvoja tímu servisných technikov pre podporu elektronického monitorovacieho systému.

Náplň práce:
• Riadenie servisných technikov
• Analýza, vyhodnotenie a návrhy riešení technických problémov
• Zabezpečovanie činností súvisiacich s podporou riešenia u zákazníka alebo v
spoločnosti
• Inštalácia technických zariadení a servisný zásah zameraný na obnovenie funkčnosti
už inštalovaného zariadenia
• Metodická podpora pre koncových používateľov technických zariadení a jeho
centrálneho systému
• Pravidelná účasť na technických a metodických stretnutiach
• Tvorba príručiek a metodických postupov k technickým zariadeniam a jeho
• Testovanie produktov spoločnosti a jej dodávateľov
• Tvorba manažérskych výstupov pre priameho nadriadeného, dodávateľov a
zákazníkov
• Zodpovednosť za informovanie zákazníkov o zmenách vo verziách produktov,
• Komunikácia s výrobcom systémov

• Dlhodobá a stabilná pracovná pozícia v mladom a dynamickom kolektíve
• Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
• Mobilný telefón a notebook
• Spoločnosťou podporovaný osobný rast
• Možnosť čerpania SickDay
• Sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

• viacročné skúsenosti v odbore
• skúsenosť s inštaláciou a konfiguráciou IT techniky
• komunikácia v AJ slovom aj písmom
• skúsenosti s riadením tímu výhodou
• komunikačné zručnosti
• flexibilitu, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
• vysokoškolské, alebo úplné stredoškolské vzdelanie v
odbore
• znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook,
MS Windows, Internet)
• vodičský preukaz skupiny B

Sme moderná a dynamická slovenská firma sledujúca svetové trendy v IT technológiách. Zameriavame sa na efektívnu aplikáciu moderných riešení a progresívnych technológií. Sme otvorení novým príležitostiam, nápadom a použitiu overených implementačných metód.

Oblasti, v ktorých pôsobíme:
Systémy pre verejnú správu, špecializované riešenia na mieru, komplexné riešenie správy dokumentov, systém kontroly kvality výroby, vývoj na mobilných platformách, vývoj v režime priemyselnej bezpečnosti a iné enterprise riešenia.

Všetky dôležité informácie o spoločnosti nájdeš na: https://www.nextit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3180234  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou