Frontend programátor

Nextio s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať podľa tvojich skills.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného a zodpovedného frontend developera/developerku s minimálne 3-ročnou praxou s tvorbou web stránok. Základom je extrémne dobrá znalosť  HTML a CSS. Spolu budeme pracovať na programovaní prezentačných web stránok ale aj systémov na mieru pre malých aj veľkých klientov. Očakávame, že nám pomôžeš napríklad s napájaním HTML/CSS na WordPress funkcie a témy, ktoré ti pripravia kolegovia z backend tímu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Tvorba HTML/CSS podľa Figmy
  • Tvorba/úprava webstránok
  • Využitie Boostrap alebo Tailwind CSS
  • Údržba a aktualizácia existujúcich webových aplikácií
  • Analýza a návrh vhodného riešenia pre nové projekty
  • Komunikácia v tíme
  • Využívanie aplikácií Slack, Freelo, Around na komunikáciu a prácu v tíme

Odovzdávame kvalitný kód s dôrazom na pixel perfect podľa grafických návrhov z Figmy a to isté budeme očakávať aj od Teba. Snažíme sa držať krok s dobou a využívať nové, moderné technológie, takže sa nebránime novým nápadom a budeme radi ak nás aj Ty obohatíš svojimi skúsenosťami. Medzi ďalšie požiadavky patrí aspoň základná znalosť práce s GIT-om a základná znalosť anglického jazyka. Potešilo by nás, ak máš skúsenosť napríklad s Vue.js, frameworkom Quasar alebo Nuxt.js, PHP alebo inú technológiu. Budeme radi keď budeš sedieť s nami v office, ale môžeš kľudne pracovať odkiaľkoľvek na svete.

  • Flexibilný pracovný čas
  • Miesto v peknom office v Bratislave s veľkou terasou
  • Remote friendly – Možnosť pracovať z domu
  • Práca na zaujímavých projektoch
  • Pravidelný prísun vitamínov (ovocíčko)
  • Finančná podpora na vzdelávanie a konferencie
  • Neobmedzený prísun energie v podobe RedBullu, sladkostí, pukancov
  • Gaming kútik s Xbox-om
  • Motivačný plat podľa tvojich skills, produktivity a kvality výstupov – od 2000€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML 5 - Expert
CSS3 - Expert
JavaScript - Expert
Boostrap/Tailwind - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

Nextio je full-servisová digitálna agentúra so sídlom v Bratislave. Sme tím kreatívcov, dizajnérov, vývojárov a marketérov, ktorých bavia komplexné riešenia pre malé, veľké firmy a start-upy v oblasti tvorby webových stránok, mobilných a webových aplikácií, e-shopov, budovania úspešných značiek a marketingu nie len v digitálnom priestore.

Počas nášho pôosobenia sme pracovali na projektoch aj pre tieto značky: Webglobe, Škoda, Unicredit Bank, Festina, Titan Freelancers, Axiory a mnoho ďalších.

Do nášho tímu hľadáme nadšencov pre svoju prácu. Ak si detailista a rád by si pracoval na zaujímavých projektoch, pozri si naše aktuálne voľné pozície a pridaj sa k nám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4788518  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac