Farmaceutický reprezentant

NextForce, a. s.

Místo práce
Bratislavský kraj, Trenčianský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáte pozíciu, kde môžete na plno využiť svoju samostatnosť a kreativitu?

Máte skúsenosti s predajom OTC, zdravotníckych prostriedkov v lekárňach a u lekárov – špecialistov?

Láka Vás spolupráca s dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou?

Máte chuť učiť sa novým veciam, budovať niečo nové a využívať všetkých svojich skúseností a znalostí?

Potom hľadáme práve Vás na pozíciu: FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT pre región ZÁPADNÉ SLOVENSKO + BRATISLAVA

Mali by ste spĺňať tieto požiadavky:

Vzdelanie SŠ/VOŠ alebo VŠ ideálne zdravotníckeho, prírodovedeckého smeru

Prax na podobnej pozícii

Reprezentatívne vystupovanie

Znalosť trhu v oblasti predaja voľno predajných prípravkov (výhodou znalosť oboru pediatrie)

Schopnosť pracovať podľa targetu a daného regionálneho plánu

Brilantné komunikačné, obchodné a vyjednávacie schopnosti

Samostatnosť vo vyhľadávaní obchodných príležitostí, aktivitu

Schopnosť sebareflexie

Obchodný talent a odvahu čeliť námietkam

Znalosť práce na PC (Excel)

Vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)

Vaša práca bude obsahovať:

Pravidelné návštevy lekární a vybraných lekárov (dermatológia, pediatria)

Propagácia portfólia prípravkov spoločností

Prezentácia spoločnosti a produktov na seminároch a kongresoch pre odbornú verejnosť

Plánovanie predajných aktivít

Spracovanie reportov

Aktívna práca s databázou klientov, targeting

Osobná účasť na teamových stretnutiach

Ponúkame:

Zaujímavú a zodpovednú prácu s prípravkami vysokej kvality

Platové ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce

Prácu na plný úväzok

Mobilný telefón, notebook, iPAD, firemní automobil

Tréning potrebných obchodných a produktových znalostí a zručností,

nástup ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2749003  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.