Logo NEXTERIO.SK s. r. o.

Vedúci predajne - Trnava, Prešov

NEXTERIO.SK s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná za komplexný chod zverenej predajne; za vedenie zamestnancov; za predajné výsledky; za dodržiavanie platných prevádzkových štandardov spoločnosti, za riadenie predajnej a personálnej dokumentácie, za zásoby a za starostlivosť o kompetentnú a efektívnu obsluhu zákazníka.

Požadujeme:
• vzdelanie: minimálne SŠ
• skúsenosti s maloobchodným predajom,
• skúsenosti na vedúcej pozícií so samostatným vedením kolektívu,
• interpersonálne a organizátorské schopnosti,
• zmysel pre spoluprácu v rámci spoločnosti,
• dobrú znalosť MS Office,
• znalosť miestneho trhu,
• znalosť poľštiny výhodou,

Ponúkame:

• prácu na plný úväzok,
• stabilné zamestnanie v modernej medzinárodnej spoločnosti,
• odmeny v závislosti na výsledkoch zverenej predajne,
• možnosť osobného rozvoja v rámci firmy,
• možnosť kariérneho postupu,
• školenia v oblasti predajných techník a znalosti sortimentu,
• rozvoj v oblasti profesionálnej starostlivosti o zákazníka,
• priateľské pracovné prostredie,

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis spoločne s motivačným listom.

V predmete správy uveďte „Vedúci predajne - TRNAVA“ nebo „Vedúci predajne - PREŠOV“

CV + motivačný list na email [email protected] s uvedením požadovanej pozície albo „Vedúci predajne - TRNAVA“ albo „Vedúci predajne - PREŠOV"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Medzinárodná obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja interierového vybavenia, ktorá je lídlom na Poľskom trhu so svojimi viac ako 49 predajňami,e-shopom a zákazníckou linkou. Špecializujeme sa na predaj obkladov a dlažieb, podlahových krytín a doplnkového sortimentu. Nexterio v roku 2023 úspešne vstúpilo na slovenský, český a nemecký trh vrátane e-shopov. Následne je plánovaný vstup aj do iných krajín Európy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petr Chlebus
Tel.: +48885953385
E-mail: poslať životopis
ID: 4828879  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac