Можливість для людей з України
Logo NEXTERIO.SK s. r. o.

Brigadnik - Odborný predajca

NEXTERIO.SK s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.11 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne NEXTERIO v OC KORZO hľadáme posilu. Tak ak chceš pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá vstupuje na Slovenký, Český, Nemecký trh v oblasti predaja interierových podlahových krytín, tak čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?

Tvoja práca bude veľmi aktívna a všestranná

· budeš predávať interiérové podlahové krytiny a príslušenstvo

· poskytovať poradenstvo každému nerozhodnému zákazníkovi a aktívne s ním komunikovať v predajni aj telefonicky

· starať sa o tovar a dokladať ho, ale predtým tovar prevezmeš od dopravcu a systémovo spracuješ príjem a zaskladnenie na svoje miesto

· zasvätíme ťa do tajomstiev e-shopu a obsluhy e-shop zákazníka

· a mnoho ďalších činnosti, ktorými podporíš predaj

Ponúkame Ti:

• budeš súčasťou novej silnej značky na trhu a súčasťou silného tímu

· máš možnosť nákupu za zvýhodnené CENY

· budeme Ťa trénovať a vzdelávať pre úspešný predaj

· ak uvidíme, že si šikovný, máš šancu KARIÉRNE RÁSŤ

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nieje podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

· máš silné prozákaznícke myslenie a obchodného ducha

· si časovo flexibilný a ochotný pracovať aj cez víkendy

· si samostatný, zodpovedný a dá sa na Teba spoľahnúť

· rád pracuješ s ľuďmi a komunikácia pre Teba nie je žiadny problém

Medzinárodná obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja interierového vybavenia, ktorá je lídlom na Poľskom trhu so svojimi viac ako 40 predajňami,e-shopom a zákazníckou linkou. Svojim zákazníkom poskytuje služby ako napríklad: . Špecializujeme sa na predaj obkladov a dlažieb, podlahových krytín a doplnkového sortimentu. Nexterio v roku 2022/23 vstupuje na Slovenský, Český a Nemecký trh s počtom predajní 5-8 v krajine. Následne je plánovaný vstup aj do iných krajín Európy.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petr Chlebus
Tel.: +48885953385
E-mail: poslať životopis
ID: 4465434  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.