Production Manager Night of Chances

Nexteria

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Január 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia 6 podujatí počas roka (3 na jeseň v októbri/novembri a 3 na jar v marci/ apríli) v Bratislave, Košiciach a Brne pre 300 až 600 študentov vysokých škôl
- zastrešenie a vybudovanie tímu 6 koordinátorov kľúčových oblastí produkcie (ako catering, dobrovoľníci,...) pre každé podujatie
- komunikácia s vysokými školami
- zabezpečenie priestorov na realizáciu podujatí
- komunikácia s dodávateľmi
- zodpovednosť za fakturáciu a celkovú administráciu zmlúv s brigádnikmi
- zabezpečenie technických potrieb podujatia
- zabezpečenie tlačovín a celkovej vizuálnej identity priestoru
- zabezpečenie programu na after-party po každom z podujatí
- navrhovanie a zodpovednosť za produkčný rozpočet

Ponúkame ti zaujímavý plat, ale nechceme, aby si pracoval/a len preto, aby si si mohla kúpiť, čo ťa robí šťastným, šťastnou. Chceme, aby ti práca samotná prinášala šťastie, tak ako nám. Pretože táto práca má podľa nás zmysel. Pomáhame mladým ľuďom na Slovensku rásť, učiť sa od úspešných a prepájame študentov a absolventov s praxou a firmami.
A samozrejme:
- Priateľskú až rodinnú atmosféru v tíme s vysokými ambíciami a dôverou
- Možnosť homeofficov a flexibilného nastavenia pracovnej doby
- Finančné ohodnotenie porovnateľné s komerčným sektorom
- Možnosť zúčastňovať sa na všetkých vzdelávacích formátoch Nexteria Leadership Academy a Night of Chances

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- máš chuť pracovať na profesionálnych podujatiach a sršíš kreatívnymi nápadmi
- máš odvahu prevziať zodpovednosť a dotiahnuť veci dokonca
- máš zmysel pre detail a pracuješ systematicky
- si líderský typ, ktorý dokáže manažovať nielen seba, ale aj svoj tím
- vieš efektívne pracovať so stanoveným rozpočtom na každé podujatie
- nezľakneš sa náročnejšej situácie, ale stále vieš nájsť aj plán B a ak treba, neváhaš pomôcť kolegom

Night of Chances (NOC) je najrenomovanejšie študentské kariérne podujatie, ktoré sa presadilo nielen na Slovensku, ale aj v susednej Českej republike. Jeho výnimočnosť spočíva vo viacerých oblastiach. Prezentujeme na ňom výhradne organizácie s čistým štítom. Firmy na ňom reprezentujú nielen ľudia z HR, ale predovšetkým top manažéri a experti. Toto všetko by nebolo možné, keby účastníkmi boli priemerní študenti. Účastníci Night of Chances prichádzajú do školy večer, a za svoju účasť zaplatia, vďaka čomu odrádzame “zberačov reklamných predmetov” a pracujeme s vysoko motivovanými mladými ľuďmi. Počas NOCi prebieha paralelne 10 obsahových formátov (workshopy, odborné prednášky, panelové diskusie, speeddating na ktorom one-to-one diskutujú vybraní top študenti so CEOs firiem…)
Našim CEO je Tomáš Hasala, bývalý podnikateľ a človek s veľkým srdcom. NOC tím vedie Blanka Nohýnková (tel: 0911 361 850).
Pokojne sa ozvi komukoľvek z nás pre skúsenosť z prvej ruky.

Adresa spoločnosti

Nexteria
Štúrova 19/3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Blanka Nohýnková
E-mail: poslať životopis
ID: 3825291  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac