Back End & Integration Engineer

Next Retreat, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie existujúcich back-end aplikácii, synchronizačných procesov
- Vývoj nových funkcionalít do back-end aplikácii
- Návrhy na dátovej, databázovej a aplikačnej úrovni pre spracovávanie miliónov dát z rôznych zdrojov
- Vylepšovanie aktuálneho riešenia
- Práca s externými zdrojmi (Databázy, API)
- Práca s GEO dátami, spájanie viacero zdrojov, vytváranie nových máp

- Home office (prípadne coworking v Bratislave alebo v Košiciach)
- Prácu na unikátnom produkte
- Stabilitu
- Work-life balance
- Priestor pre rozvoj & realizáciu
- Tímové retreaty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

NODE.JS - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
Docker - Základy

Počet rokov praxe

2

NextRetreat je travel tech startup, ktorý vyvíja riešenia pre efektívnejšiu organizáciu tímového cestovania. Naša platforma poskytuje komplexné riešenie pre plánovanie team retreat / offsite pobytov - od nájdenia destinácie, rezervácie ubytovania až po organizáciu logistiky a aktivít počas podujatia.

Využitím technológie a automatizácie pomáha NextRetreat firmám šetriť čas, náklady a zlepšiť celkový zážitok z tímových pobytov.

NextRetreat sa zúčastnil prestížneho akcelerátoru Decelera, je víťazom národného (SK) kola v Central European Startup Awards, písali o nás napr. Forbes, Bloomberg, EU-Startups ("10 startups from Slovakia to watch") alebo Skift ("Megatrends Defining Travel in 2022").
ID: 4370849  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac