Web administrátor pre online vydavateľstvo

Next Media Group, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacŠtedré a motivujúce odmeny za dosiahnuté míľniky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo s niekoľkými veľkými dennými spravodajskými webmi hľadá šikovného a ambiciózneho pracovníka, ktorý by zastrešoval SEO optimalizáciu, vie čo je to Google AMP ;), chce sa mu experimentovať s umiestnením reklamných (Google AdSense) plôch, tak aby prinášali čo najvyšší výkon. Robíme s platformou Wordpress, takže bude vhodné, aby ste vedeli o čo ide... Výhodou môže byť aj skúsenosť s prácou so sociálnymi sieťami pre online vydavateľstvo.

Flexibilný pracovný čas
Vynikajúci kolektív
Progresívne myslenie vedenia
Samostatnosť
Možnosť naplno prejaviť svoju kreaktivitu
Homeoffice (trvalý)
Občasné nepracovné stretnutia

Zašlite nám prosím svoj štrukturovaný životopis s fotografiou a motivačný list v ktorom nám vysvetlite konkrétne vaše zručnosti, ktoré budú prínosom pre naše vydavateľstvo. Môžete pripojiť aj zopár konkrétnych návrhov zmien či zlepšení, ktoré by ste na našich weboch realizovali.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

školské vzdelanie nie je rozhodujúce

Ostatné znalosti

WordPress - Pokročilý
Google AdSense - Pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Google Search Console - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Optimalizácie webových stránok pre reklamný výnos

Počet rokov praxe

1

- SEO optimalizácia pre Wordpress
- Google AMP vs. Google Search Console
- Optimalizácia (A/B testing) umiestnenia reklamných AdSense plôch na webmagazínoch
- Maximálna samostatnosť
- Schopnosť samokontroly/motivácie (pracovať bez toho aby vás niekto denno-denne kontroloval)
- Samostatné prinášanie výsledkov a reportovanie
- Jednoducho povedané: zvyšovanie čítanosti a zisku vydavateľstva

Next Media Group, s.r.o. je online vydavateľstvo s 10 ročnou históriou. Prevádzkujeme online magazíny Hitky.sk, Slovakwoman.sk, Sportovymagazin.sk, Funmagazin.sk, Manmagazin.sk, Slovenskemamicky.sk a ďalšie.
ID: 3955241  Dátum zverejnenia: 20.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac