Store Manager – NEXT Eurovea

NEXT AV s. r. o.

Miesto práce
Eurovea Galleria, Pribinova 8, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Next je anglická spoločnosť ponúkajúce štýlové produkty vysokej kvality, ako aj obuv a rôzne doplnky.

Ponúkame nie iba prácu, ale predovšetkým príležitosť pre schopného manažéra, ktorý chce rozvíjať svoje schopnosti v zázemí medzinárodnej spoločnosti.

Od Vás očakávame, že...
- Máte skúsenosť na vedúcej pozícii
- Ovládate time management
- Neznesiete stereotyp a milujete nové výzvy
- Ste prirodzenou autoritou
- Dokážete si stanoviť a naplniť ciele

Čo bude náplňou Vašej práce?
- Efektívne riadenie všetkých predajných aktivít v súlade so štandardami
spoločnosti
- Riadenie činností vedúcich k maximalizácii profitu
- Vedenie, motivácia a rozvoj týmu k dosiahnutiu stanovených cieľov
- Zaistenie vysokej úrovne zákaznického servisu
- Taktiež plánovanie, kontrola výdajov či implementáciu akcií vedúcich k prevencii pred mankom

Ponúkame vám:
- Motivujúce ohodnotenie
- Možnosť čiastočného plánovanie vlastnej pracovnej doby
- Pravidelné školenia
- Stravné lístky
- Prémiový systém - mesačné, sezónne, špeciálne prémie
- Rôzne druhy iných benefitov

Pokiaľ vás táto ponuka oslovila a splňujete stanovené požiadavky, pošlite nám prosím životopis. Tešíme sa spoluprácu, tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

maloobchod
2

O Nexte
Next je lídrom na trhu vo Veľkej Británii a Írsku v detskom oblečení, zároveň druhý najväčší predajca módy. V Bratislave sme v Eurovei, Avione a Bory Mall.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

NEXT AV s.r.o.
Pribinova 8
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Čakurdová
Tel.: 00420774442474
E-mail: poslať životopis
ID: 3236594   Dátum zverejnenia: 8.11.2017