Manažér galvanizovne

NEXPLUS SK s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 16, Šurany
Termín nástupu
01.06.2024
2 000 - 2 500 EUR/mesiacDochádzkový bonus 100 €, cestovný bonus 2€/deň.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zaistenie technickej prevádzky úseku chemickej výroby.
  • Vedenie oddelenia a koordinácia všetkých súvisiacich aktivít
  • Spúšťanie prevádzky zložitých súborov technických a technologických zariadení chemickej výroby alebo ich častí.
  • Vyhodnocovanie zdrojov s cieľom zabezpečiť nepretržitú výrobu a minimálne prestoje
  • Stanovenie rovnováhy medzi zvýšenou produktivitou a zníženými nákladmi na operácie
  • Stanovenie cieľov produktivity
  • Vytváranie zásad a postupov pracovného toku, ktoré zlepšujú efektivitu bez ohrozenia bezpečnosti alebo kvality
  • Zabezpečenie primeraného rozvrhovania zamestnancov
  • Udržiavanie a neustále zlepšovanie Integrovaného Manažérskeho Systému (IMS) v zmysle platných noriem (ISO 9001, IATF 16 949 a ISO 14001), komunikácia s certifikačnými orgánmi
  • Komunikácia s predstaviteľmi zákazníkov, organizačné zabezpečenie a podpora zákazníckych auditov zameraných na kvalitu
  • Zabezpečovanie plnenia politiky kvality, environmentálnej politiky, schválených cieľov kvality a environmentálnych cieľov spoločnosti
  • Monitorovanie spokojnosti zákazníkov a prijímanie opatrení na jej zvyšovanie
  • Spolupráca na riešenie zákazníckych sťažností
  • Výkon interných školení zameraných na riadenie oddelenia a neustále zlepšovanie
  • Zabezpečovanie vzdelávania a podávanie návrhov na realizáciu externých školení v oblasti galvanizácie
  • Príprava podkladov k preskúmaniu IMS manažmentom, predkladanie správy vedeniu spoločnosti a koordinácia následných aktivít
  • Komunikácia so sesterskými spoločnosťami
  • Zabezpečenie preskúmania požiadaviek zákazníkov, efektívne komunikovanie požiadaviek zákazníkov na jednotlivé oddelenia spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy poprosíme posielať aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  • Vyššie vzdelanie v oblasti strojárstva alebo chémie
  • Znalosť technológií galvanizácie
  • Vynikajúce organizačné a manažérske schopnosti
  • Zručnosť v plánovaní a riadení výrobných procesov
  • Komunikačné a tímové schopnosti

Spoločnosť Nexplus.sk sa zaoberá výrobou komponentov do autobatérií v oblasti automotive.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Červeňová
Tel.: +421356507216
E-mail: poslať životopis
ID: 4828780  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac