Vedúci zmeny / Leader vo výrobe

NEXPLUS SK s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 16, Šurany
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a kontrola činnosti operátorov,

- spracovanie denných hlásení o výrobe,

- reporting,

- zapisovanie a vypisovanie denných výkazov, evidencia dochádzky a zadeľovanie práce operátorom,

- pracuje sa na trojzmenku, 12 hodinové zmeny (06.00 - 18.00, 18.00 - 6.00)

- samostatné zabezpečovanie výrobných a administratívnych agend, riadenie a operatívne zabezpečovanie chodu zariadení alebo prevádzkových procesov na pridelenom úseku výroby výrobkov

Dochádzkový bonus 100 €, kompenzácia cestovných nákladov 2€/deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- pracovitosť, svedomitosť, komunikačné zručnosti, práca s ľuďmi, v kolektíve, vedenie tímu, chuť učiť sa a pracovať na sebe, schopnosť vytvárať príjemné pracovné prostredia

Spoločnosť Nexplus.sk sa zaoberá výrobou komponentov do autobatérií v oblasti automotive.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4788442  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac