Účtovník

NEXPLUS SK s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 16, Šurany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacDochádzkový bonus, cestovný bonus Mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie odberateľských a dodávateľských faktúr, interných dokladov
- zaradenie majetku
- sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov spoločnosti
- priebežná analýza ziskovosti a vyhodnocovanie nákladov
- spracovávanie finančných a účtovných podkladov, komunikácia a spolupráca s auditormi
- jednanie s bankami, poisťovňami a finančnou správou,
- zodpovednosť za súlad finančných operácií so zákonnými normami a sledovanie príslušnej legislatívy
- príprava výkazov a reporting
- zúčtovanie bankových výpisov, tvorba platobných príkazov a úhrad
- príprava faktúr na úhradu
- spracovanie skladových zásob

výhodou
: skúsenosti s daňovou kontrolou a audit kontrolou
: skúsenosť s tvorbou štatistických výkazov
: skúsenosti s tvorbou DPH a kontrolného výkazu DPH.

Prosím, zasielajte svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť Nexplus.sk sa zaoberá výrobou komponentov do autobatérií v oblasti automotive.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4783194  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac