Hlavný účtovník

NEXPLUS SK s.r.o.

Miesto práce
Nitrianska 16, Šurany
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacdochádzkový bonus k dochádzke

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
- Komplexné riadenie spoločnosti za finančnú oblasť
- Zodpovednosť za nastavenie interných ekonomických predpisov a ich implementácia
- Sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov spoločnosti
- kontrolné činnosti (stav zásob, dodávky tovaru a tržby)
- Príprava rozpočtov a ich priebežné vyhodnocovanie
- Tvorba finančného plánu, riadenie platieb a cash flow
- Priebežná analýza ziskovosti a vyhodnocovanie nákladov
- Spracovávanie finančných a účtovných podkladov, komunikácia a spolupráca s audítormi, jednania s bankami, poisťovňami a finančnou správou
- Koordinácia prípravy daňových priznaní k DPH, dane z príjmov a účtovnej závierky
- Zodpovednosť za súlad finančných operácii so zákonnými normami a sledovanie príslušnej legislatívy
- Reporting

dochádzkový bonus: 50 € za mesiac

Vaše životopisy poprosíme zasielať v slovenskom aj v anglickom jazyku na náš email: [email protected].
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Asseco Spin - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

8

odolnosť voči stresu, cieľavedomosť, spolupráca, vedenie tímu, finančná a ekonomická gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, komunikatívnosť,

Spoločnosť Nexplus.sk sa zaoberá výrobou komponentov do autobatérií v oblasti automotive.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4073331  Dátum zverejnenia: 14.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac