Full-stack Developer (Java/Angular)

nexonera s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 600 EUR/mesiacuvedená mzda je minimálna hranica nástupnej mzdy. Finálna výška mzdy bude stanovená v závislosti od skúseností a zručností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V nexonere vyvíjame a implementujeme softvérové riešenia, ktoré pomáhajú vytvárať prepojený a otvorený svet. Pôsobíme vo viacerých krajinách na troch kontinentoch a dodávame projekty v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Aktuálne hľadáme do nášho tímu šikovného juniora ako aj skúsenejšieho Full-stack Developera, prípadne Back-end Java developera so záujmom posunúť sa aj do oblasti Front-end vývoja. Ako člen nášho tímu budeš pracovať na vývoji riešení pre telekomunikačných operátorov, prevádzkovaných v cloude. Budeš mať možnosť podieľať na analýze, návrhu a vývoji riešenia, písaní unit testov a technickej dokumentácie.

Čo bude tvojou úlohou?

* Návrh a implementácia zákazníckeho riešenia s využitím nasledovných technológií a nástrojov: Java, Spring, Neo4J, JSON, REST, JUnit, Angular, Drools

* Práca a optimalizácia databázových (Neo4J, SQL) dotazov a procedúr

* Písanie konfiguračných skriptov pre CI/CD procesy

* Vytváranie modelov zariadení a služieb pre telekomunikačné a sieťové technológie

* Zúčastňovanie sa na stretnutiach s klientami s cieľom diskutovať ich požiadavky, vyjasňovať si detaily riešenia počas implementácie a poskytovať podporu počas akceptačných testov

* Tvorba a údržba technickej dokumentácie

* Ďalšie vzdelávanie ohľadom nových technológií a produktov

* Správa vývojárskej infraštruktúry s využitím Terraformu a integrácie s CI/CD procesmi

Čo ti môžeme ponúknuť?

* neobmedzená dovolenka (v prípade pracovného pomeru)

* flexibilný pracovný čas

* kombinovaný home office

* MultiSport karta

* firemné jazykové kurzy, technické školenia a soft-skills školenia

* príspevok na mobilný telefón (v prípade pracovného pomeru)

* platený čas na vlastný rozvoj

* 3x sick days

* parkovacie miesto v garážovom dome

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Mierne pokročilý
Angular - Mierne pokročilý
TypeScript - Mierne pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

developer

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako si ťa predstavujeme?

* máš skúsenosť s back-endovým vývojom v Jave/J2EE a front-endovým vývojom v Angulari, prípadne záujem posunúť sa aj do oblasti front-end vývoja

* riešil si integráciu s využitím REST API a JSON
* využíval si pri vývoji SQL

* ovládaš anglický jazyk na ústnej aj písomnej úrovni (level B2)
* chceš sa neustále zlepšovať, vzdelávať a rád vidíš za sebou výsledky

Výhodou je, ale nie podmienkou, ak:

* máš aspoň základnú skúsenosť s back-end frameworkami: Maven, Spring Data/Security/MVC

* máš aspoň základnú skúsenosť s back-end testovacím frameworkami: Junit, SoapUI, Postman, Cucumber

* máš aspoň základnú skúsenosť s front-end technológiami: Typescript/Javascript, Html, CSS, Angular 2+, React, Node.js/npm, D3.js, gulp

* pracoval si s databázami: Neo4j (grafová databáza), Oracle DB, PostgreSQL

* hovoria ti niečo z nasledovných výrazov: AWS Cloud, CI/CD, ElasticSearch, drools, Kafka, REST, Spring MVC, SSO (LDAP, Reverse Proxy, OAuth2), Camunda

* ak máš skúsenosť s cloudovými technológiami a CI/CD nástrojmi: EKS, Kubernetes, Docker, Terraform, Packer, Ansible, Git, IntelliJ, MS Visual Studio, Microsoft SSMS

* pracoval si v agilnom prostredí s využitím Scrum metodológie

Ak si sa v predchádzajúcom texte našiel, radi ťa spoznáme. :)

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Ďurovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4814353  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac