Mechanik opravár elektrotechnických zariadení

Nexis Fibers a.s.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
01.10.2021
680 EUR/mesiacUvedená mzda je minimom ponúkaným na danú pozíciu - finálna výška mzdy záleží od Vašich vedomostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* odstraňovať elektrotechnické poruchy výrobne linky
* vykonávať preventívnu údržbu strojov podľa plánov údržby
* spolupracovať pri odstčaňovaní revíznych závad

Možnosť ďalšieho odborného rastu plne hradená firmou podľa potrieb a odbornej potreby zamestnanca.
Možnosť prosfesionálneho rastu.
DDS - výber zo 4-och spoločností,
Bazén, sauna, športové aktivity hradné firmou, kultúrne a športové podujatia za spolufinancovania zamestnancov.
Vyplatenie odmeny v prípade pracovných a životných jubileí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 21,22 - samos. elektrikár - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a vysoká miera zodpovednosti
- komunikačná zručnosť
- unalosť cudzích jazykov vítaná

Nexis Fibers je jeden zo svetových lídrov na trhu s vláknami s celosvetovou predajnou sieťou výrobkov z polyamidu 6 a 6.6 ako aj polyméru 6.10 a 6.12 určených pre priemyselné použitie. Sídlo spoločnosti je v Humennom na Slovensku. Ďalší podnik v skupine sa nachádza v Lotyšsku. Spoliehajúc sa na viac ako 100-ročné skúsenosti vo výrobe vlákien spoločnosť trvale rozvíja vysokú kvalitu produkcie multifilamentových vlákien a polymérov a dodáva ich zákazníkom do celého sveta. Ich použitie je rôznorodé a slúži ako pre automobilový priemysel (airbagy, automobilové pneumatiky), tak aj pre špeciálne účely (horolezecké a záchranné laná), pri výrobe sietí (rybolov, chov rýb a pod.). Technické vlákna sa využívajú aj v tkáčskom priemysle na výrobu tkanín určených pre priemyselné účely.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4147348  Dátum zverejnenia: 23.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 680 EUR/mesiac