Odborný pracovník kalkulácií, cien a nákladov

Nexis Fibers a.s.

Miesto práce
Humenné
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
850,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nexis Fibers a. s. v Humennom posilňuje svoj tím odborníkov a hľadá vhodného kandidáta na pozíciu " Odborný pracovník kalkulácií, cien a nákladov ". Pozícia patrí k oddeleniu Kontroly hospodárenia.

Úlohou pracovnej pozície je vykonávať odborné činnosti plánovania a vyhodnocovania výkonov, nákladov, výnosov a zisku pre všetky podniky skupiny.

Hlavné úlohy:
- ekonomické činnosti vykonávané oddelením Kontroly hospodárenia
- odborné činnosti plánovania výkonov, nákladov, výnosov a zisku, predkladanie hospodárenia a predpoklady výsledkov podniku
- kalkulácia nákladov, ekonomické rozbory a hodnotenie vývoja hospodárenia a cieľov v oblasti ekonomiky

Možnosť ďalšieho odborného rastu plne hradené firmou podľa jej potrieb a potrebného odborného rastu zamestnanca. Možnosť kariérneho rastu. DDS-výber z 4-och spoločností. Bazén, sauna, športové aktivity hradené firmou. Kultúrne a športové podujatia za spolufinancovania zamestnancov. Vyplatenie odmeny v prípade pracovných alebo životných jubileí, iné.

Profesný životopis s uvedením odborných skúseností a profesijných zručností posielajte na adresu spoločnosti mailom, faxom, poštou alebo osobne doručte na personálne oddelenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vedy, ekonomika a manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Nexis Fibers je jeden zo svetových lídrov na trhu s vláknami s celosvetovou predajnou sieťou výrobkov z polyamidu 6 a 6.6 ako aj polyméru 6.10 a 6.12 určených pre priemyselné použitie. Sídlo spoločnosti je v Humennom na Slovensku. Ďalší podnik v skupine sa nachádza v Lotyšsku. Spoliehajúc sa na viac ako 100-ročné skúsenosti vo výrobe vlákien spoločnosť trvale rozvíja vysokú kvalitu produkcie multifilamentových vlákien a polymérov a dodáva ich zákazníkom do celého sveta. Ich použitie je rôznorodé a slúži ako pre automobilový priemysel (airbagy, automobilové pneumatiky), tak aj pre špeciálne účely (horolezecké a záchranné laná), pri výrobe sietí (rybolov, chov rýb a pod.). Technické vlákna sa využívajú aj v tkáčskom priemysle na výrobu tkanín určených pre priemyselné účely.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3572034  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850,- €