Programátor remote riešení

NEXINEO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 000 - 5 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou mladého tímu v spoločnosti plnej inovácií, v ktorej sa stretneš s pokrokovou technológiou, dobrou náladou a získaš nové skúsenosti v oblasti IT. Ak patríš medzi zvedavých a rozhľadených kóderov, dokážeš samostatne preskúmať a navrhnúť efektívne riešenia - hľadáme práve teba! Budeš sa zaoberať remote riešeniami - prenosom dát (obraz, zvuk a iné dáta) po sieti, ich kódovaním a dekódovaním, sprístupňovaním špecifickým knižniciam a technológiám. Po nasadení systému do živej prevádzky budeš spolupracovať na konfigurácii, monitoringu a debugovaní aplikácií. Práca bude prebiehať v malom špecializovanom tíme, v nových a príjemných priestoroch.

práca v mladom kolektíve
zaujímavé platové ohodnotenie
dlhodobá spolupráca
kariérny a platový rast

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Informačné technológie

Počet rokov praxe

2

Schopnosť plniť zadané úlohy, podieľať sa na hľadaní efektívnych riešení v rámci zadaných technológií či komponentov a ich implementácii.
Znalosť základných princípov fungovania operačných systémov, sieťových prvkov, základy Active Directory. Znalosť sieťového programovania výhodou.
Reportovanie vedúcemu vývoja.

Programovacie jazyky: C#, výhodou C++
Znalosť Continuous Integration cyklu, GIT, Linux výhodou

Sme slovenská technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom virtualizovaného počítačového riešenia, ktoré je určené pre školy a veľké organizácie. Vyvíjame a predávame inovatívne riešenia v oblasti IT, ktoré zákazníkom nielen šetria náklady, ale sú aj výrazne ekologické.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4540688  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac