IT Technik Senior

NEXINEO s.r.o.

Miesto práce
Pestovateľská 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
1 500 - 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta. Možnosť získať 13 plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A koho vlastne hľadáme? V súčasnosti by sme potrebovali posilniť náš tím o šikovného IT Technika – senior, ktorý má praktické skúsenosti v oblasti správy počítačov, rád cestuje a nebudú mu prekážať návštevy u našich klientov na Slovensku a v zahraničí.

Predstavíme ti to trochu bližšie:
- Na tejto pozícii budeš úzko spolupracovať s našim obchodným a vývojovým oddelením
- Na základe požiadavky budeš komunikovať so zákazníkom a komplexne riešiť správu IT
- Budeš zabezpečovať inštaláciu a konfiguráciu počítačov, severov a periférií u zákazníka,
- Budeš riešiť SW, HW problémy a spravovať siete MS Windows
- Pozícia bude tiež zahŕňať inštaláciu a správu sieťových prvkov LAN/WAN,
- Komunikácia s užívateľmi (vzdialená, aj lokálna podpora)
- Budeš navštevovať našich zákazníkov a inštalovať u nich naše zariadenia, po inštalácii budeš prezentovať náš systém klientovi

Garantujeme ti, že k nám určite zapadneš, ak:
- Máš minimálne 3 a viac ročnú preukázateľnú prax na obdobnej pracovnej pozícii
- Si dobrý v „sieťarine“ (router, switch, IP/MAC káblovanie, firewall, zapojenia protokoly, SSH)
- Hardware - server, komponenty – nechýba ti všeobecný prehľad (CPU, GPU, HDD, NAS, RAID)
- Pokročilo ovládaš Windows, Windows server
- Si schopný riešiť technické problémy, resp. čo nevieš si dokážeš rýchlo dohľadať
- Máš dobré komunikačné zručnosti – keďže budeš v úzkom kontakte s našimi zákazníkmi.
- Si trpezlivý, samostatný, flexibilný a zodpovedný
- Si aktívny šofér, ochotný pravidelne cestovať za našimi zákazníkmi aj mimo Slovenska
- Nechýba ti schopnosť prehľadne dokumentovať zistenia a prinášať riešenia
- Nemáš problém s nami spolupracovať ako SZČO

práca v mladom kolektíve
zaujímavé platové ohodnotenie
dlhodobá spolupráca
kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

svoje životopisy posielajte [email protected],
ozveme sa iba vhodným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

zodpovedný
cieľavedomý
nadšenec nových technológii
komunikatívny
príjemné vystupovanie

Sme slovenská technologická spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom virtualizovaného počítačového riešenia, ktoré je určené pre školy a veľké organizácie. Vyvíjame a predávame inovatívne riešenia v oblasti IT, ktoré zákazníkom nielen šetria náklady, ale sú aj výrazne ekologické.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3040238  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac