Sales Support

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacFinálna výška mzdy je vecou osobného dohovoru a bude sa odvíjať od schopností a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa podieľať na správe reklamných kampaní najväčšieho mediálneho domu na Slovensku? Si open-minded a rád sa učíš nové veci? Ak si odpovedal tri krát áno, čítaj ďalej a možno si pre nás práve ty správny kandidát.

Čo bude náplňou tvojej práce?
- Sledovanie obsadenosti, evidencia a nasadzovanie reklamných kampaní
- Produkcia inzercie pridelených titulov
- Kontrola, sledovanie dodania a schvaľovanie podkladov k reklamným kampaniam a inzerciám
- Kontrola správnosti zobrazovania reklamných kampaní
- Pravidelné sledovanie štatistík, analýza, vyhodnocovanie a neustála optimalizácia reklamných kampaní
- Zodpovednosť za Google Ad Manager a výsledky kampaní
- Vytváranie, segmentácia a optimalizácia PPC kampaní v reklamných systémoch Google,
- Nastavenie Widgetov, SEO backlinkov a PR článkov
- Príprava podkladov pre fakturáciu
- Zodpovednosť za celý fakturačný cyklus
- Analýza konkurenčných a trhových reklám so zameraním vylepšiť naše reklamy
- Prinášanie kreatívnych nápadov a návrhov na zlepšenia
- Administratívna podpora, komunikácia a spolupráca s členmi obchodného oddelenia

U nás získaš priestor na sebarealizáciu a profesionálny rozvoj.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, zabezpečíme prednostné vyšetrenie u lekára špecialistu, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia, počas pracovnej doby môžu využiť služby maséra. Vďaka online tréningom cvičia jogu a posilňujú svoj chrbát z pohodlia domu. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
Dôležité je pre nás aj ich psychické zdravie, preto im poskytujeme anonymnú linku podpory s certifikovanými psychológmi a psychoterapeutmi.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk, DATART.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Telefonicky budeme kontaktovať tých kandidátov, ktorí spĺňajú zadané kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

• Tímový hráč, ktorý je organizovaný, motivovaný a rád si rozširuje obzory
• Dobrý time manažment
• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Dokážeš myslieť „out of the box“
• Máš zmysel pre detail a si zbehlý v práci s číslami
• Fakturácia a práca s objednávkami výhodou

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Klaudia Töröková
E-mail: poslať životopis
ID: 4725442  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac