Redaktor/ka servisných tém

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
300 - 1 200 EUR/mesiacUvedená odmena je orientačná, záleží na tebe koľko času nám venuješ a na akej forme úväzku sa dohodneme. K základnej mzde prislúchajú aj honoráre v závislosti od tipu a kvality článkov. Výška honorárov je trojciferná a nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš ambíciu prinášať zaujímavé správy? Si redaktor, ktorý srší nápadmi na tipy a vie ich spracovať do podoby článkov, ktoré zaujmú čitateľa Plus JEDEN DEŇ a webu pluska.sk?
Denník Plus JEDEN DEŇ hľadá redaktora, ktorý bude písať články z oblasti servisu a domáceho spravodajstva. Pracovať budeš v priestoroch moderného newsroomu v tíme profesionálov.
Tvojou úlohou bude:
- Prinášanie tém a tipov
- Písanie článkov z oblasti servisu a domáceho spravodajstva pre print a online
- Práca s fotkami a videami

Ak si ambiciózny, tvorivý a máš chuť prispievať svojimi nápadmi, daj nám o sebe vedieť.
Forme spolupráce sme otvorení, je na tebe koľko času v týždni nám vieš venovať.

Ponúkame ti rôznorodú prácu v jednom z najčítanejších denníkov na Slovensku. Zažiješ dynamickú atmosféru v moderných priestoroch budovy Rosum.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Vďaka online tréningom cvičia jogu a posilňujú svoj chrbát z pohodlia domu. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
Dôležité je pre nás aj ich psychické zdravie, preto im poskytujeme anonymnú linku podpory s certifikovanými psychológmi a psychoterapeutmi.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na DATART.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Pošli nám svoj životopis spolu s portfóliom tvojich autorských článkov. V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalizmus alebo podobné zameranie

Ostatné znalosti

Facebook - Pokročilý
Instagram - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

tvorba autorských článkov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v oblasti žurnalistiky s dôrazom na servis a domáce spravodajstvo
- Schopnosť prinášať nápady a zaujímavé témy
- Samostatnosť
- Prehľad v aktuálnych trendoch a udalostiach
- Schopnosť dodržiavať termíny

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4487325  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 300 EUR/mesiac