Junior/Mid Project Manager (možnosť práce full remote)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacKonečná výška odmeny závisí od seniority.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Digitálny tím najväčšej multimediálnej spoločnosti na Slovensku hľadá mid projektového manažéra, ktorý bude zároveň zastávať rolu produktového ownera a viesť projekty strednej komplexity.

Baví ťa práca v tíme? Chceš ukázať výsledky svojej práce viac ako 2,7 miliónom užívateľom slovenského internetu prostredníctvom webov ako Plus 7 dní, Trend, Emma, Plus JEDEN DEŇ, či Centrum.sk? Máš skúsenosti s programovaním alebo si vyštudoval školu s IT zameraním? Máš manažérske ambície? Tak potom si presne ten, koho hľadáme.

Ponúkame ti dlhodobý kontrakt, možnosť sebarealizácie na zaujímavých domovských projektoch a prácu v priateľskom prostredí profesionálov. Ak nemáš rád stereotyp, tak potom je pre teba táto pozícia ideálnou voľbou. Ide o vyvážený mix práce s modernými technológiami, projektovým riadením a biznisovými rozhodnutiami. Spolupracovať budeš s tímom frontend developerov, testera a dizajnérov.

Viac detailov o konkrétnych projektoch a náplni práce ti radi poskytneme na osobnom stretnutí.

Naša predstava ideálneho kandidáta:

1. technologický background – je základným predpokladom na vykonávanie tejto pozície. Nemusíš byť aktívny alebo bývalý developer, stačí, ak si aspoň študoval školu technického zamerania. Pri svojej práci nebudeš fyzicky programovať, no technologická znalosť je pre nás dôležitá najmä s ohľadom na intenzívnu spoluprácu a komunikáciu s frontend developermi.

2. projektové riadenie – mal by si mať skúsenosti s riadením menšieho tímu ľudí a tiež s realizáciou projektov naprieč všetkými jeho fázami = od prvotnej idey až po spustenie do produkcie a následné vylepšovanie v produkčnom prostredí. Ak máš znalosti z projektového riadenia iba zo školy a žiadnu prax, nevadí. Pošli životopis, ak máš ambíciu a motiváciu zastávať túto rolu.

3. biznisový kontext – nie je nutné, aby si mal znalosti z vydavateľského biznisu. Skôr je pre nás dôležité, aby si sa vedel na veci pozrieť v súvislostiach a vedel sa správne rozhodovať. Ostatné ťa naučíme :)

Ponúkame ti možnosť sebarealizácie, profesionálny rozvoj, prácu v priateľskom tíme a home office.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Vďaka online tréningom cvičia jogu a posilňujú svoj chrbát z pohodlia domu. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
Dôležité je pre nás aj ich psychické zdravie, preto im poskytujeme anonymnú linku podpory s certifikovanými psychológmi a psychoterapeutmi.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk, DATART.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis spolu s motivačným listom. V prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať a informovať o nasledujúcom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Jira - Úplný začiatočník
JavaScript - Úplný začiatočník
CSS - Základy
HTML - Základy
UML - Unified Modeling Language - Základy
Wireframing - Základy
Prototyping - Základy
Google Analytics - Základy
Projektový manažment - Mierne pokročilý
Produktový manažment - Mierne pokročilý
Web development - Úplný začiatočník
ReactJS - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s digitálnymi technológiami

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Technologické znalosti – ako napríklad JavaScript, CSS, HTML. Ideálne znalosť React frameworku.
- Skúsenosti alebo znalosti projektového riadenia. Poznanie nástrojov na to určených (Jira výhodou)
- Znalosť tvorby diagramov (vývojové, UML), wireframov a prototypov vítané
- Znalosť Google Analytics výhodou
- Tiež oceníme tvoju samostatnosť, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4331228  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac