Web Data Analyst

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 3 400 EUR/mesiacUvádzame spodnú hranicu odmeny. Jej konečná výška závisí od odbornosti a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude starať sa o zber dát na celom našom digitálnom portfóliu a ich následne vyhodnocovanie. Pri tvojej práci sa stretneš s najmodernejšími technológiami od googlu, na zber dát používame Server Side GTM, ktoré beží v GCP (Google Cloud Storage) kde máme vybudovaný celý náš dátový projekt vo forme určitého DMP. Stretneš sa teda s najmodernejšími technológiami vrátane Google Analytics 4. Nakoľko sme najväčší publisherský dom na Slovensku, dostaneš sa pri implementáciách do kontaktu priamo s ľuďmi z Googlu.

AKO BUDÚ VYZERAŤ TVOJE ÚLOHY POČAS DŇA?
• Tvojou hlavnou úlohou bude rozvoj a údržba dátovej infraštruktúry pri zbere dát priamo na weboch. Tj. údržba SS-GTM a zber rôznych eventov vyvolaných užívateľmi na našich weboch a ich následná interpretácia v Google Analytics alebo v našom event based BigData storage.
• Budeš pracovať s custom parametrami a dimenziami v Google Analytics a budeš hlavný GURU na oddelení pre prácu s týmto nástrojom.
• Čaká ťa úzka spolupráca s produktovým oddelením na vytváraní analýz a úpravách zberu dát
• Naskytne sa ti veľká príležitosť s prácou s novým GA4 a Google Cloud Platform službami v spolupráci s externými odborníkmi, ktorí sú špičkou v obore.
• Budeš vyťahovať dáta z našej BigData databázy (GCP BigQuery) a tvoriť potrebné analýzy. Ak sa v danej oblasti neorientuješ, očakávame vôľu naučiť sa a stať sa SQL guru.
• Často budeš písať rôzne python scripty, či už v Jupyter notebooku alebo CLI scripty (znalosť pandas je nutná)

OČAKÁVAJ OD NÁS
• Priateľský kolektív a ochotu dohodnúť sa v akejkoľvek situácii.
• Podporu tímu skúsených kolegov (spolupráce s externými firmami, ktoré sú špičkou v obore).
• Kolegu priamo pod tebou na pomoc s rutinnými vecami.
• Flexibilný pracovný čas, hľadáme full-time človeka, ale všetko je vecou dohody.
• Možnosť práce full remote.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia. Vďaka online tréningom cvičia jogu a posilňujú svoj chrbát z pohodlia domu. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.
Dôležité je pre nás aj ich psychické zdravie, preto im poskytujeme anonymnú linku podpory s certifikovanými psychológmi a psychoterapeutmi.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. VIP zľavy na HEJ.sk, DATART.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

V prípade, že budeš spĺňať stanovené požiadavky, budeme ťa telefonicky kontaktovať s informáciou o ďalšom priebehu výberového konania. Po prvom kole osobného/online pohovoru ti pošleme na vypracovanie krátke zadanie. Ak ho vypracuješ správne, zavoláme si a dohodneme ďalší postup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Ekonomika, Matematika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Google Tag Manager - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Python - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti analýzy dát

Počet rokov praxe

2

• Znalosť GTM je absolútne must have, musíš to poznať odpredu aj odzadu
• Máš aspoň 2-ročné skúsenosti na pozícii, kde si aktívne pracoval ako dátový analytik
• Ovládaš základnú prácu s Excelom/Google Sheets na účely reportingu
• Dobre ovládaš SQL
• Znalosť scriptovania v Python-e (jupyter, pandas) je podmienkou
• Si vyzbrojený dobrou náladou a nápadmi

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú spoločenské, odborné tituly, rovnako ako noviny a časopisy zamerané na ekonomiku, lifestyle a hobby. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich tlačených titulov alebo jeho online verziu, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND alebo lifestylové tituly EMMA, EVA, MADAM EVA, Život, Báječná žena, Nový Čas pre ženy, Šarm alebo hobby tituly Záhradkár, Dobré jedlo, Zdravie, Lepšie Bývanie, AutoBild, GEO, Poľovníctvo a rybárstvo. Vydávame denník ÚJ SZÓ - jediný denník v maďarskom jazyku vydávaný na Slovensku a týždenník VASÁRNAP - najdlhšie vychádzajúci maďarský týždenník na Slovensku. Používame vlastný, interne vyvinutý publikačný ekosystém v mikroservisnej architektúre. Využívame najmodernejšie technológie, rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch. Dizajnujeme a programujeme 24 obsahových webových stránok, prevádzkujeme 3 freemailové weby (centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk) a 3 firemné weby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Baraniaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4147984  Dátum zverejnenia: 11.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 400 EUR/mesiac